Hit. Sądecka fundacja ściągnie Atletico Madryt! „Spełnione marzenie”

Hit. Sądecka fundacja ściągnie Atletico Madryt! „Spełnione marzenie”

Tomasz Popiela, organizator starosądeckiego turnieju piłkarskiego Sokolika podał właśnie informację, że na Turnieju Termy Gorący Potok Cup U-9, kolejnej imprezie którą obsługuje, pojawi się hiszpański gigant – Atletico Madryt.

Szanowni Państwo, z prawdziwą dumą i radością informujemy, że Fundacja ,,Ja Też Mam Marzenia” tym razem spełniła także jedno ze swoich marzeń – Atletico de Madrid uczestnikiem Turnieju Termy Gorący Potok Cup U-9!!! – napisał Popiela.

Jak dodał samo ściągnięcie na obiekty Api Sport Areny klubu z Madrytu było zdecydowanie najtrudniejszym przedsięwzięciem w historii fundacji.

Czytaj również: Piłka nożna. Porażka Sandecji w Mielcu [Zobacz wideo]

Skala problemów z jakimi musimy się mierzyć przy tej okazji jest nieporównywalna do niczego co nas spotkało przy organizacji wcześniejszych turniejów. Jednak uśmiech zawodników, którzy będą mieli okazję rywalizować z absolutną potęgą szkolenia dzieci na świecie jest wart tego, by przełamywać kolejne bariery – zdradził Popiela.

Już teraz wiadomo, że wizyta młodych Hiszpanów będzie rozpisana co do minuty. Atletico zagra m.in. mecz towarzyski z UKS Sokolikami Stary Sącz 2009.

Turniej Termy Gorący Potok Cup U-9 odbędzie się na przełomie maja i czerwca w Zakopanem.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: T.P.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.