Hit. Sądecka fundacja ściągnie Atletico Madryt! „Spełnione marzenie”

Tomasz Popiela, organizator starosądeckiego turnieju piłkarskiego Sokolika podał właśnie informację, że na Turnieju Termy Gorący Potok Cup U-9, kolejnej imprezie którą obsługuje, pojawi się hiszpański gigant – Atletico Madryt.

wsb3

- Szanowni Państwo, z prawdziwą dumą i radością informujemy, że Fundacja ,,Ja Też Mam Marzenia'' tym razem spełniła także jedno ze swoich marzeń – Atletico de Madrid uczestnikiem Turnieju Termy Gorący Potok Cup U-9!!! - napisał Popiela.

Jak dodał samo ściągnięcie na obiekty Api Sport Areny klubu z Madrytu było zdecydowanie najtrudniejszym przedsięwzięciem w historii fundacji.

Czytaj również: Piłka nożna. Porażka Sandecji w Mielcu [Zobacz wideo]

- Skala problemów z jakimi musimy się mierzyć przy tej okazji jest nieporównywalna do niczego co nas spotkało przy organizacji wcześniejszych turniejów. Jednak uśmiech zawodników, którzy będą mieli okazję rywalizować z absolutną potęgą szkolenia dzieci na świecie jest wart tego, by przełamywać kolejne bariery – zdradził Popiela.

Już teraz wiadomo, że wizyta młodych Hiszpanów będzie rozpisana co do minuty. Atletico zagra m.in. mecz towarzyski z UKS Sokolikami Stary Sącz 2009.

Turniej Termy Gorący Potok Cup U-9 odbędzie się na przełomie maja i czerwca w Zakopanem.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: T.P.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.