Piłka nożna. Grali w pierwszej lidze. Teraz są blisko ligowego dna kilka klas niżej!

Piłka nożna. Grali w pierwszej lidze. Teraz są blisko ligowego dna kilka klas niżej!

Kolejarz Stróże, który jeszcze w sezonie 2013/2014 rywalizował na zapleczu ekstraklasy, występuje obecnie w Lidze Okręgowej.

Stróżanie dowodzeni przez trenera Stanisława Szpyrkę przeżywają obecnie ciężkie chwile. Mówi się, że drużyna spod Nowego Sącza ma spore problemy kadrowe, a gdy nie ma kim grać, problemy są murowane.

W bieżącej kampanii ligowej Kolejarz w 12 meczach zdobył tylko osiem punktów, co daje mu przedostatnie miejsce w ligowym zestawieniu zespołów nowosądeckiej „okręgówki”. Po 2 wygrane i remisy oraz 8 porażek mówią same za siebie. Bilans bramkowy 21:38 także nie nastraja optymistycznie.

Czytaj również: Sandecja wróci na pozycję wicelidera 1. ligi?

W trzech ostatnich kolejkach klub ze Stróż fundował swoim kibicom istny festiwal bramkowy. Najpierw przyszła domowa przegrana 2:4 z Popradem Rytro, następnie pogrom 0:6 w Rabce Zdroju z Wierchami i wreszcie domowa wiktoria 4:3 nad nie tak słabą Laskovią Laskowa.

Która twarz zespołu była prawdziwa? Z pewnością najbliższa potyczka z czternastym w lidze Sokołem w Starym Sączu (niedziela godz. 11) da odpowiedź na pytanie czy drużyna wygrzebie się z dolnych rejonów tabeli.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

Reklama