Piłka nożna. Domowy maraton Sandecji. „U siebie najlepiej”

Przed kibicami Sandecji tłuste dni, w trakcie których będą mogli na żywo śledzić poczynania swoich pupili. Piłkarze z Nowego Sącza notują bowiem właśnie istny maraton meczów na własnym stadionie.

PROT6

Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego już w ostatnią sobotę 3 listopada zagrali w Nowym Sączu z GKS-em 1962 Jastrzębie (1:1). Teraz przed „Biało-czarnymi” kolejne trzy domowe mecze z rzędu!

Czytaj również: Nocą grali w tenisa ziemnego [Zdjęcia]

Sandecja już w najbliższą sobotę o godz. 17 podejmie przy Kilińskiego 47 Chojniczankę Chojnice. Następnie ekipa z miasta nad Dunajcem zmierzy się na własnym terenie z Odrą Opole (17 listopada, godz. 17). Na koniec domowego maratonu sądeczanie ugoszczą Chrobrego Głogów (24 listopada, godz. 17).

U siebie czujemy się najlepiej, co widać po wynikach naszego zespołu. Mamy za sobą głośny doping kibiców, którzy są naszym dwunastym zawodnikiem – powtarza Dawid Szufryn, kapitan Sandecji.

W Nowym Sączu Sandecja zanotowała w bieżącym sezonie siedem meczów ligowych: cztery z nich wygrała, trzy zremisowała. Ponadto przegrała u siebie z Miedzią Legnica 0:3, ale było to spotkanie w ramach Pucharu Polski.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

W siedzibie spółki Newag w Nowym Sączu, w obecności Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, zaprezentowano działanie nowoczesnego toru testowego, który powstał w ramach najnowszych inwestycji nowosądeckiego producenta taboru szynowego.

Najczęściej wyświetlane
Cechini

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]