Piłka nożna. Ależ niesamowita seria Sandecji!

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w meczu rozgrywanym w ramach 13. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi zmierzyli się na wyjeździe z GKS-em Tychy.

Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego pokonali rywala z województwa śląskiego 1:0 potrafieniu Damiana Chmiela z 58 minuty. Sądeczanie mieli nieco szczęścia, bowiem dziesięć minut później rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Grzeszczyk, którego powstrzymała świetna interwencja Marka Kozioła.

Czytaj również: Surowa kara dla Sandecji od PZPN! Za co?

Tym samym sądeczanie nie dość, że są wiceliderem zaplecza Lotto Ekstraklasy, to jeszcze notują świetną serię jedenastu kolejnych spotkań (w tym sześciu zwycięstw) bez porażki w ligowej rywalizacji. Brawo Sandecja!

W piątek 19 października „biało-czarni” podejmą u siebie Wigry Suwałki (godz. 19.10).