Pekiniada 2022. Nasz olimpijski deser

Pekiniada 2022. Nasz olimpijski deser

Olimpijską rywalizację w Pekinie każdy może zobaczyć w telewizyjnych relacjach. Wiemy jednak, że kibice sportowi są wymagającymi odbiorcami, dlatego DTS przygotował dla swoich Czytelników olimpijski deser, choć dla wielu będzie to może danie główne.

Od piątku w naszym portalu dts24.pl szukajcie nie tylko agencyjnego podsumowania każdego dnia mistrzostw, ale przede wszystkim olimpijskich opowieści redaktora Ireneusza Pawlika.

To dziennikarstwo sportowe w mistrzowskim wydaniu. Pasjonujące wydarzenia, niezapomniane rywalizacje, zabawne anegdoty, wielcy sportsmeni, a może bohaterowie jednego startu – czyli wszystko to, co warto ocalić od zapomnienia i co na trwałe wpisało się w historię światowego oraz polskiego sportu.

Igrzyska olimpijskie to nie tylko metry, bramki, punkty sekundy, to również – a może przede wszystkim – ludzie i emocje towarzyszące sportowym zmaganiom. Obiecujemy solidną porcję lektury na olimpijskim poziomie, kreślone piórem Ireneusza Pawlika.

Włącz dts24.pl, włącz emocje, włącz wyobraźnię

grafika: oficjalny materiał IOC; Beijing 2022.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.