Patrycja Słaby podbiła Arnold Classic Europe. Wraca ze złotem i srebrem

Patrycja Słaby podbiła Arnold Classic Europe. Wraca ze złotem i srebrem

W piątek zdobyła złoto w kategorii seniorek na międzynarodowych zawodach w sportach sylwetkowych (bikini fitness) Arnold Classic Europe, na których występowała po raz pierwszy w życiu. Nie minęła nawet doba, a sądeczanka Patrycja Słaby sięgnęła w Barcelonie po kolejny medal. Tym razem wywalczyła srebro w kategorii juniorskiej. – Jestem taka szczęśliwa! Moje marzenia się ziściły! Czuje w serduchu spełnienie oraz spokój! – napisała na swoim oficjalnym profilu facebook’owym.

21-letnia Patrycja startuje w zawodach od prawie dwóch lat, a już zdobyła najważniejsze tytuły, które można wywalczyć w sportach sylwetkowych. W ubiegłym roku została Mistrzynią Polski, Mistrzynią Europy Juniorów, a także Mistrzynią Świata Juniorów w sportach sylwetkowych bikini fitness w Ekwadorze (Quito). Teraz do swojego dorobku najwybitniejszych osiągnięć dołożyła złoto na Arnold Classic Europe w kategorii seniorek i srebro w kategorii juniorek.

– W końcu mogę powiedzieć, że jestem z siebie dumna! Super, że mam Was tutaj i zawsze mnie wspieracie! Dziękuję! (…)Walczyłam z najlepszymi zawodniczkami na świecie! Były to dla mnie najważniejsze zawody. Wyższe rangą i cięższe niż Mistrzostwa Świata. W panelu sędziowskim przez te dwa dni zasiadali sami zagraniczni sędziowie, w tym bardzo wielu sędziów z Rosji. Bardzo mnie cieszy fakt, iż oceniali mnie sędziowie z całego świata! To sprawia, że medale są dla mnie jeszcze cenniejsze! – napisała Patrycja.

W sobotę startowała w kategorii łączonej. Wygrana z nią jedynie utytułowana zawodniczka z Rosji.

– Z całego serca jej gratuluje. Wyglądała jak milion dolarów! Nie mogłam się doczekać dzisiejszego starcia z nią na scenie. Im ciężej tym lepiej! Ja mam teraz jeszcze więcej motywacji oraz siły do dalszej pracy nad sylwetką oraz charakterem. Wiem co chce poprawić i to zrobię! (…) Dzisiaj na hali sędziowie do mnie podeszli i powiedzieli, że skradłam show! To dla mnie ogromne wyróżnienie! Codziennie, kiedy pozowałam starałam się poprawić każdy mały szczegół. To takie miłe jak ktoś docenia Twoją pracę! Dziękuje, że jesteście ze mną – wyznała mistrzyni rodem z Sądecczyzny Patrycja Słaby. 

Kolejny sukces Sądeczanki. Patrycja Słaby bezkonkurencyjna na Arnold Classic Europe

Fot. Patrycja Słaby IFBB Bikini Fitness

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.