Kolejny sukces Sądeczanki. Patrycja Słaby bezkonkurencyjna na Arnold Classic Europe

Kolejny sukces Sądeczanki. Patrycja Słaby bezkonkurencyjna na Arnold Classic Europe

Sądeczanka Patrycja Słaby kolejny raz nie miała sobie równych w sportach sylwetkowych (bikini fitness). 21-latka z Nowego Sącza okazała się być bezkonkurencyjna i zdobyła złoto na międzynarodowych zawodach Arnold Classic Europe, które odbywają się w Barcelonie. Wystartowała w nich pierwszy raz w życiu, był to także jej debiutancki występ w kategorii seniorek na arenie międzynarodowej. Jak sama przyznała, spełniło się jej marzenie. 

W ubiegłym roku została Mistrzynią Świata Juniorów w sportach sylwetkowych bikini fitness w Ekwadorze (Quito), a wcześniej Mistrzynią Europy Juniorów. Mimo, iż startuje na tego typu zawodach dopiero od dwóch lat, ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Teraz do dorobku dołożyła najwyższy laur Arnold Classic Europe.

Patrycja Słaby Złoto Bikini Fitness … Arnold Classic Europe 2019

Opublikowany przez Polish Fitness Piątek, 20 września 2019

– Nie ma słów, które opisałyby to, co teraz czuję. To mój pierwszy Arnold Classic oraz pierwszy strat w seniorkach na arenie międzynarodowej! Moje wielkie marzenie, które nosiłam w serduchu przez kilka lat, stało się rzeczywistością. Poziom tych zawodów to kosmos! Bez wątpienia mogę potwierdzić, że był to mój najcięższy start w życiu! Startowałam w najliczniejszej kategorii #bikinifitness oraz byłam najmłodsza w swojej kategorii. Dzisiaj na scenie czułam się jak ryba w wodzie, wręcz płynęłam. To był zdecydowanie mój dzień!” – napisała na swoim oficjalnym profilu facebook’owym.

Patrycja podziękowała także swojemu trenerowi Akopowi Szostakowi, bliskim i wszystkim, którzy ją wspierają i kibicują jej. Jutro (21 września) będzie się zmagać w kategorii Juniorek. Trzymamy kciuki!

Fot. Patrycja Słaby IFBB Bikini Fitness

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.