Oto Pola, córka naszej dziennikarki. Witamy na świecie!

Oto Pola, córka naszej dziennikarki. Witamy na świecie!

Pola Bielak, Kinga, Nikiel-Bielak, Mateusz Bielak

Mamy całe 2960 gramów szczęścia i 53 centymetry radości, więc chwalimy się wspaniałą Polą. Nasza ekipa rośnie w siłę i tego nikt nie zatrzyma.

Pola, czyli córka naszej redakcyjnej koleżanki Kingi Nikiel-Bielak i Mateusza Bielaka przyszła na świat w piątek, 9 września, o 22.38 w nowosądeckim Medikorze. Ale w jakich okolicznościach?! Nasza dziennikarka, jeszcze chwilę wcześniej redagowała artykuł. Pogłoski chodzą, że siłą trzeba było jej odebrać laptopa na porodówce. Ale nikt oficjalnie tej informacji nie potwierdza, nikt też nie zaprzecza. Nas by to nie zdziwiło…

Pola Bielak, Kinga, Nikiel-Bielak, Mateusz Bielak

Rozmarzyliśmy się na samą myśl kim zostanie Pola. Po mamie artystyczną duszą, dziennikarką? A może strażaczką i po mamie strażaczce i po tacie – strażaku, który nie odpuści żadnej akcji ratunkowej? Nie! Wiemy, że kruszyna zostanie tym, kim zechce i tego jesteśmy pewni. Tak jak tego, że mamy nową Czytelniczkę dts24, a później kto wie… Chwalimy się, cieszymy się i gratulujemy rodzicom i dziadkom Poli.

Pola Bielak, Kinga, Nikiel-Bielak, Mateusz Bielak

Ciekawostka, imię Pola wywodzi się z Greki, jest zdrobnieniem imienia „Apolonia”, ale funkcjonuje jako odrębne imię. Apolonia z kolei oznacza istotę „wywodzącą się od Apolla”, greckiego boga m.in. muzyki i sztuki będącego synem Zeusa. W tym nie może być przypadku.

Czytaj także: Takiej miłości nie było! Strażacki ślub dziennikarki DTS

Przy okazji zapraszamy wszystkich do dzielenia się swoimi szczęściami 🙂

Dział „witamy na świecie” jest otwarty dla każdego ! 

czekamy na zdjęcia i opisy: [email protected]

Fot. Kinga Nikiel-Bielak,
Mateusz Bielak/
arch. dts24.pl

Share on twitter
Share on facebook