Ostatni mecz na starym stadionie Sandecji: Sandecja Nowy Sącz – Wisła Puławy

W niedzielę (28 maja) o godzinie 12:30 odbędzie się ostatni mecz domowy Sandecji Nowy Sącz w sezonie 2016/2017, w Nice 1 Lidze. Będzie to również prawdopodobnie ostatni mecz na starym stadionie im. o. Władysława Augustynka, bowiem od przyszłego sezonu ma powstać całkiem nowy.

PROTE2

Sandecja postara się wygrać ostatni raz w tym sezonie przed własną publicznością, a meczem z Podbeskidziem się nie martwmy. Przed przygodą w Ekstraklasie nasi muszą sprawdzić czy są już za mocni na granie w 1 Lidze.

Wisła natomiast jest dobra jeśli chodzi o remisy (10 meczy – 5 remisów, 4 porażki, 1 zwycięstwo) i musi bardzo się postarać, aby wygrać z ekipą Radosława Mroczkowskiego, bowiem ten mecz może przesądzić o spadku do 2 ligi.

Poprzednie spotkanie Wisła Puławy bezbramkowo zremisowała u siebie z Sandecją.

Wypada iść na ostatni mecz Sączersów w tym sezonie i jakoś pożegnać stary stadion. Kupujcie bilety i widzimy się na Kilińskiego 47!!!

Filip Tomoń

fot. pixabay

Weź udział w konkursie i zgarnij atrakcyjne nagrody!

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

W siedzibie spółki Newag w Nowym Sączu, w obecności Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, zaprezentowano działanie nowoczesnego toru testowego, który powstał w ramach najnowszych inwestycji nowosądeckiego producenta taboru szynowego.

Najczęściej wyświetlane
Cechini

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]