Or_kiestra znów podbije Kraków. Na ratunek wykładowcy [film]

Rok temu wystąpili w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, by wesprzeć fundację Anny Dymnej. Tym razem grupa przyjaciół z Sądecczyzny da koncert dla wykładowcy Instytutu Nauk Geologicznych UJ, który uległ poważnemu wypadkowi i wymaga rehabilitacji. Or_kiestra, czyli Niezależna Orkiestra i Chór Młodzieżowy pod kierownictwem Justyny Zawiślan zaprezentuje swoje najnowsze utwory. Ponadto na scenie pojawią się: Workaholic, Rock Power oraz Azzja.

wsb3

Koncert Charytatywny odbędzie się w najbliższą niedzielę (2 czerwca) o godzinie 18:00 w Auli Dużej Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rezerwacji miejsca można dokonać na stronie www.koncerty.jazzkraków.pl

Jak informują organizatorzy, w ramach koncertu zorganizowana zostanie zbiórka do puszek, oraz kiermasz, na którym będzie można nabyć unikatowe egzemplarze minerałów oraz skamieniałości.

Poniżej filmowe zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie.

Or_kiestra - Niezależna Orkiestra i Chór Młodzieżowy 

Grupa działa od maja 2016 roku. Obecnie liczy około 60 młodych muzyków, którzy sami nazywają się po prostu przyjaciółmi. Spotykają się, tworzą, śpiewają. Założycielem i szefową Or_kiestry jest Justyna Zawiślan. 20-latka dyryguje, aranżuje i komponuje, a muzyka którą wykonują młodzi artyści jest mieszanką różnych stylów.

Współpracowali już z wieloma artystami, między innymi ze Stanisławem Kmiecikiem, czy Lidią Bogaczówną. Na swoim koncie mają sporo nagród muzycznych, jak choćby ,,Nagrodę publiczności” oraz ,,Szczebel do kariery” na Festiwalu Młodych Talentów oraz I miejsce w ,,Sądeckim Diamencie”.

- Ponadto posiadają spore doświadczenie wynikające z uczestnictwa w wielu eventach, głównie charytatywnych np. koncert dla fundacji Pani Anny Dymnej “Mimo wszystko” w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, “One Heart Festival” w Nowym Sączu dla fundacji “Garda”, koncert Patriotyczny w Teatrze Łaźnia w Krakowie, oraz wiele innych.

Więcej o Niezależnej Orkiestrze i Chórze Młodzieżowym przeczytasz TUTAJ.

fot. arch. KNB

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.