Opowieść prawdziwNa pod choinkę i na dobry Nowy Rok. Utwór Iwony Kamieńskiej dostępny online

Opowieść prawdziwNa pod choinkę i na dobry Nowy Rok. Utwór Iwony Kamieńskiej dostępny online

Bieg Biejorów. Opowieść PrawdziwNa, książka

Niespełna dwa miesiące temu relacjonowaliśmy na łamach naszego portalu jubileuszową XX edycję Biegu Bejorów. Uśmiech, endorfiny, czerpanie zdrowego trybu życia – to wszystko towarzyszyło uczestnikom wydarzenia. Ale tegoroczna edycja miała w sobie coś wyjątkowego. Pierwiastkiem szczególnym była premiera książki „Bieg Bejorów. Opowieść prawdziwNa” autorstwa Iwony Kamieńskiej. Utwór zwieńczający 20-letnią historię socjologicznego fenomenu, który „rozbiegał” Sądecczyznę jest już dostępny do zakupienia online.

Koordynator projektu Karol Kulig podkreśla, że utwór można nabyć za pośrednictwem specjalnie stworzonej do tego platformy. Jest ona dostępna – TUTAJ.

– Książkę można zakupić online. Wystarczy skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez stronę internetową, gdzie stworzyliśmy możliwość zamówienia utworu. Możliwy jest zarówno odbiór osobisty jak i wysyłka do każdego zakątka Polski a w razie chęci także zagranicę – mówi pomysłodawca Karol Kulig.

Opowieść PrawdziwNa jako prezent świąteczno-noworoczny

Grudzień to czas obdarowywania prezentami ukochanych nam ludzi. Książka Iwony Kamieńskiej, to pozycja nie tylko dla miłośników biegania. W niezwykle interesujący i oryginalny sposób opisuje historię początkowo niewiele znaczącej inicjatywy grupki przyjaciół, która z upływem lat zyskała tak ogromny rozgłos i popularność, że frekwencja uczestników biegu na przestrzeni kilkunastu lat wzrosła 100-krotnie.

„Bieg Bejorów jest fenomenem, ograniczonym nie tylko do aktywności wąskiego grona znajomych. Jest to przykład nieczęsto spotykanej oddalonej inicjatywy, której początkowo nie przyświecała żadna inna inicjatywa poza tą, aby zrobić coś śmiesznego. Wiele akcji kreuje się celowo. Pojawiają się i odchodzą w zapomnienie. W naszej codzienności bardzo często z niczego dzieje się coś. I to coś trwa” (przedsłowie)

Książkę można zamówić pod poniższym linkiem:

https://biegbejorow.pl/bieg-bejorow-opowiesc-prawdziwna

Czytaj także: Książka ,,Bieg Bejorów. Opowieść prawdziwNa” ukoronowaniem XX edycji ryterskiej miłości do biegów

Fot. IK

Reklama