KONKURS! Nowa bezobsługowa stacja w Nowym Sączu. Wygraj 500 zł na paliwo

KONKURS! Nowa bezobsługowa stacja w Nowym Sączu. Wygraj 500 zł na paliwo

To nasz kolejny grudniowy konkurs, ale jakże wyjątkowy. W Nowym Sączu na ulicy Jana Pawła 23 otwarto właśnie bezobsługową stację benzynową Olma Oil. Z tej okazji właściciel stacji wręczy jednemu z naszych Czytelników voucher o wartości 500 zł, który uprawnia do tankowania samochodu. Konkurs rozpoczyna się właśnie teraz i potrwa do 31 grudnia do godz. 15.00. W Sylwestra ktoś stanie się szczęśliwym laureatem promocji.

W Nowym Sączu jest już możliwość korzystania z bezobsługowej stacji (ul. Dojazdowa 7). Podobną możliwość mają Ci, którzy przejeżdżają przez Rytro oraz Mysłowice. Nowo otwarta przy ulicy Jana Pawła 23 – a zarazem czwarta stacja Olma Oil, jest jednak jedną z najnowocześniejszych. Dlaczego? Posiada automat, który z miejsca drukuje fakturę. Nowością jest także funkcjonalność płatnicza. Wrzucając do automatu banknot dwustuzłotowy, nie trzeba tankować za całą kwotę. Jeśli ktoś zdecyduje się zatankować połowę, otrzyma paragon, a  pozostałą część będzie mógł dotankować w dowolnej chwili – na każdej z czterech dostępnych stacji.

Co jeszcze nowego na stacji przy ul. Jana Pawła 23? Płyn Adblue także z możliwością zakupu poprzez automat. To bodaj pierwsza taka możliwość w Polsce. Co najbardziej istotne: cena paliwa jest niższa o blisko 40 groszy! Sprawdźcie sami.

Co trzeba zrobić, aby wygrać voucher na paliwo w kwocie 500zł?
Na naszym profilu na Facebooku udostępniliśmy konkursowy post. Aby wziąć udział w zabawie należy zostawić komentarz i oznaczyć kogoś, kogo zabierzecie w podróż z bakiem pełnym paliwa! Mile widziana krótka argumentacja dokąd i dlaczego chcecie akurat tę osobę zabrać ze sobą. Voucher wygra ten z naszych Czytelników, którego komentarz zgromadzi największą ilość polubień. Zakończenie rywalizacji 31 grudnia o godz. 15.00. Do dzieła!

Share on twitter
Share on facebook