Od jutra sądecki MORD wznawia proces egzamionwania

Od jutra sądecki MORD wznawia proces egzamionwania

Dobra informacja, dla wszystkich, którzy czekają na egzamin na prawo jazdy: od jutra w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego rozpoczną się zapisy na egzaminy teoretyczne wszystkich kategorii prawa jazdy. Będzie można również zaplanować swój egzamin praktyczny na uprawnienia kategorii A, A1, A2, AM. Znów będzie też możliwość wynajmu placu manewrowego. 

Sądecki MORD wstrzymał egzaminowanie kandydatów na kierowców 12 marca 2020 , a kilka dni później – 16 marca wstrzymane zostały kursy i szkolenia oraz wynajem placu manewrowego.

W związku z dużym zapotrzebowaniem, od jutra (21 kwietnia), zainteresowani kandydaci na kierowców będą mogli zapisać się na egzamin teoretyczny oraz praktyczny na motorowery oraz motocykle.

-Zapisy na egzamin odbywać się będą drogą elektroniczną za pomocą systemu InfoCar, oraz w Biurze Obsługi Klienta w budynku MORD, codziennie w godzinach 9.-13. Przypominamy o obowiązku posiadania maseczki oraz rękawic ochronnych. Na egzamin praktyczny na kat. A,A1, A2, AM należy zabrać ze sobą własny kask, kominiarkę ochronną oraz przewodowy zestaw słuchawkowy – informuje dyrakcja Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

fot: Klaudia Kulak

 

RADNI PODJĘLI DECYZJĘ. BĘDĄ DARMOWE PARKINGI NA CZAS PANDEMII?

ZMIANY W TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ. SPRAWDŹ NA JAKĄ REKOMPENSATĘ MASZ SZANSĘ

OD DZIŚ SPACER PO LESIE ZNÓW LEGALNY. BEZ OBOWIĄZKU ZAKRYWANIA UST I NOSA!

Share on twitter
Share on facebook