Nowy Sącz. Zespół DŻEM wystąpi w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim

Nowy Sącz. Zespół DŻEM wystąpi w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim

DŻem, Nowy Sącz, Dawid Kulig, dziennikarz, Rytro, Sucha Struga

W Amfiteatrze w Parku Strzeleckim wystąpi DŻEM. Legendarna ekipa zagra koncert wraz z nowym wokalistą Sebastianem Riedlem, który od kwietnia tego roku przejmie mikrofon popularnego i przez wielu lubianego zespołu.

Mówi się o nich „polscy Rolling Stonesi”. I faktycznie – coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają sobie równych. Ze względu na nie harcerski tryb życia oczywiście też. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu już wcześniej informował opinię publiczną, że repertuar Sądeckiej Jesieni Kulturalnej 2024 zostanie urozmaicony. – To jest ta zapowiadana niespodzianka. Zapowiada się wyjątkowe wydarzenie z klimatem rockowo-bluesowym. Warto także dostrzec, że w tym roku obchodzimy 30. rocznicę śmierci Ryszarda Riedla. Tym bardziej zapraszamy wszystkich na muzyczną ucztę – mówi Benedykt Juliusz Polański dla DTS24. DŻEM zaprezentuje się na deskach Amfiteatru w dniu 27 września o godzinie 19.30.

Czytaj także: ,Nowy Sącz. ,Budda” w przygotowaniu. Serial na Węgierskiej trwa [ZDJĘCIA]

Fot. Dawid Kulig

Reklama