Nowy Sącz: wiceprzewodniczący rady miasta chce zrezygnować ze swojej funkcji

Krzysztof Głuc chce zrezygnować z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta Nowego Sącza. Powodem ma być chęć zrobienia w prezydium miejsca dla kogoś z klubu Koalicji Nowosądeckiej, aby poprawić współpracę na linii Rada Miasta - prezydent Ludomir Handzel.

wsb3

Radny Głuc jest szefem klubu ,,Wybieram Nowy Sącz". Od ubiegłego roku jest także odpowiedzialny za tworzenie struktur partii ,,Porozumienie" Jarosława Gowina w Nowym Sączu, o czym informowaliśmy TUTAJ.

Krzysztof Głuc złożył już oficjalny wniosek w sprawie rezygnacji z roli wiceprzewodniczącego rady miasta. Zostanie on przegłosowany przez radnych.

W rozmowie z dziennikarzami Radia Kraków Krzysztof Głuc tłumaczył, że nie zamierza pozbywać się mandatu radnego. Nadal będzie zasiadał na sali obrad, wierząc, że w radzie wciąż ważny jest ,,głos rozsądku, umiarkowania i myślenia o tym, co ważne dla miasta", który chce prezentować. Przyznał również, że jego decyzja jest też pewną formą sprzeciwu wobec obecnego stylu pracy rady miasta Nowego Sącza.

Więcej informacji wkrótce.

fot. ilustr. Klaudia Kulak

 

Lubisz wypić grzańca na narciarskim stoku? Pij z umiarem! Jeśli przesadzisz, możesz słono zapłacić [FILM]

TEB

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.