Krzysztof Głuc zasilił szeregi ,,Porozumienia" Jarosława Gowina [film]

Dziś wicepremier oraz minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin odwiedził Nowy Sącz. Podczas konferencji prasowej poinformował, że do partii ,,Porozumienie" dołączył wiceprzewodniczący rady miasta Krzysztof Głuc. Będzie on odpowiedzialny za tworzeniu struktur partii w naszym mieście.

dts

- Bardzo się cieszymy, że nawiązujemy ścisłą polityczną współpracę z panem doktorem Krzysztofem Głucem, i że do ,,Porozumienia" dołącza człowiek o tak dużym autorytecie i dorobku. To osoba, która posiada dużą umiejętność skupiania ludzi wokół siebie i jest nastawiona bardzo zadaniowo, a nie na bicie piany - stwierdził Jarosław Gowin.

Jak dodał, jego wizyta w Nowym Sączu ma także związek z obowiązkami ministerialnymi i rolą wicepremiera. Odwiedził dziś firmę Newag, która nazwał ,,perłą w koronie gospodarki nowosądeckiej małopolskiej i krajowej". Podczas spotkania w siedzibie przedsiębiorstwa rozmawiano między innymi o barierach, które należałoby usunąć, aby firma mogła się lepiej rozwijać.

Gowin przyznał, że ziemia sądecka jest dla niego miejscem szczególnym, w którym tętni polska przedsiębiorczość. Jego zdaniem jest to region ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych.

Jak wyjaśniał Krzysztof Głuc, jego dołączenie do partii ,,Porozumienie" jest podyktowane między innymi troską o Nowy Sącz. Według niego ugrupowanie Jarosława Gowina to szansa na rozwój. - W moim odczuciu jest taką siłą, która rzeczywiście daje nadzieję na mądry rozwój oparty na solidnej gospodarce, ważnych dla wszystkich nas wartościach i na myśleniu jednoczącym ludzi i szukającym najlepszych rozwiązań, także dla Nowego Sącza.

Podczas dzisiejszego spotkania przedstawiono także posła Michała Cieślaka, który będzie kandydatem partii do Europarlamentu.

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.