Nowy Sącz: w Samochodówce zagrali dla Tomasza Brzeskiego. Zebrali 18 tys. zł

Uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Nowym Sączu zorganizowali dla Tomasza Brzeskiego niecodzienną akcję charytatywną. Zebrali 18 015, 95 zł. Kwota ta pozwoli na opłacenie kosztownej rehabilitacji.

wsb3

Wchodzącego na salę o własnych siłach sportowca młodzież powitała na stojąco. Nie zabrakło wzruszenia zarówno samego Tomasza, jak i uczniów oraz nauczycieli.

- To, że jesteś z nami, to wielkie szczęście - mówił nauczyciel Wychowania Fizycznego z sądeckiej Samochodówki Jacek Kmiecik. To on był głównym organizatorem akcji.

-W tym roku szkolny turniej koszykówki „Sport przeciw przemocy” odbył się pod hasłem „Gramy dla Tomka”. Nie było nagród. Nagrodą dla wszystkich jest efekt akcji. Cieszy, że to akcji włączyli się również uczniowie Szkół Podstawowych, a przecież nie grali.  Zbierano po złotówce. W sumie jest kwota 18 015,95 zł. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim bardzo dziękuję.

Tomek Brzeski wzruszony mówił, jak ogromne dla niego znaczenie ma świadomość, że nie jest sam.

Fot. www.sportowysacz.pl 

FORDDOSLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.