Nowy Sącz ul. Piłsudskiego: wypadek na rondzie

Wczoraj około godziny 14 w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch samochodów - osobowego i ciężarowego. W wypadku ucierpiał kierowca samochodu osobowego, który został przewieziony do szpitala. 

Do zdarzenia doszło przy ul. Piłsudskiego na kilka minut przed godz. 14. Ruch na dwóch pasach jezdni w kierunku Krynicy był częściowo zablokowany. Osobówka znajdowała się na pasie zieleni, natomiast ciężarówka - na jezdni.

Na miejscu zdarzenia przez prawie 1,5 godziny pracowały zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Nowym Sączu oraz Policja, która wykonywała czynności dochodzeniowe. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, kierowano ruchem oraz usunięto z drogi powypadkowe części karoserii.

TRADYCJATEXT

1 comment

  1. Lena 27 Wrzesień, 2018 at 14:26 Odpowiedz

    Nie na rondzie. Właśnie o to chodzi, że na skrzyżowaniu Piłsudskiego i I Brygady nie ma ronda, mimo że tak naprawdę wystarczyłoby domalować linie i postawić znaki. Niestety, z tajemniczych powodów ani tam, ani na pobliskim skrzyżowaniu I Brygady z Freislera (też w zasadzie wystarczy domalować linie i postawić znaki) rond nie ma, są za to korki i wypadki.

Wypowiedz się w tej sprawie