Krzysztof Głuc: jesteśmy gotowi, aby zmieniać to miasto

Dziś odbył się konwent wyborczy kandydata na prezydenta miasta Nowego Sącza. – Krzysztofa Głuca. Podczas konferencji  przedstawiono osoby, które będą ubiegać się o mandaty radnych. Nie zabrakło również obietnic wyborczych wśród których znalazło się między innymi: współzarządzanie przy użyciu aplikacji mobilnej, najlepsza edukacja dla sądeckich dzieci, zdrowie, rekreacja, wypoczynek, sprawna komunikacja, kulturalny Nowy Sącz, czyste powietrze, przyjazny urząd oraz czyste i bezpieczne miasto. 

wsb3

– Przyszliśmy tutaj wszyscy, aby powiedzieć, że jesteśmy gotowi, żeby zmieniać Nowy Sącz. Mieszkałem w różnych miejscach na świecie, ale zawsze wracałem tutaj. To jest miejsce, dla którego zarezerwowałem słowo „dom”.  Jeżeli nazywamy Nowy Sącz swoim domem, to oczywistym jest, że będziemy mieć marzenia związane z tym miastem. O tych marzeniach rozmawialiśmy z kandydatami na radnych, o tym jakiego chcielibyśmy miasta. Dzisiaj mówimy głośno, że jesteśmy gotowi je zrealizować – mówił Krzysztof Głuc

Jak podkreślał  – wszystkich kandydatów łączy to, że wiedzą co trzeba zrobić w mieście, ponieważ mają kontakt z ludźmi na co dzień. Program wyborczy natomiast ukierunkowany jest na przyszłość w perspektywie wieloletniej. Zaznaczył również, że sam chciałby być prezydentem, który inspiruje, dając wizję, siłę oraz nadzieję na zmiany.

Mój program nie jest pisany na kolanie. Jesteśmy jedynym komitetem wyborczym w mieście, który ma program kompletny, od A do Z. Wiemy, co chcemy robić, wiemy, że do realizacji tego programu jesteśmy gotowi– dodał Głuc.

Po wystąpieniu oficjalnie przedstawił kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach. Oto oni:

Okręg I
1 Wojciech PIECH
2 Renata PIĄTKOWSKA
3 Elżbieta CHOWANIEC
4 Marek KIEŁBASA
5 Katarzyna DĄBSKA-DUDEK
6 Tomasz KAPTURKIEWICZ
7 Przemysław MAŚLANKA

Okręg II
1 Grzegorz LEDZIŃSKI
2 Anna PYCH
3 Mieczysław GWIŻDŻ
4 Kazimierz FAŁOWSKI
5 Ewa KLIMEK
6 Franciszek BARTULA
7 Agata MARUSIAK

Okręg III
1 Krzysztof GŁUC
2 Miłosz DROŻDŻ
3 Józef GRYŹLAK
4 Iwona MROZOWSKA-STRUK
5 Jacek SALAMON
6 Agnieszka KUNICKA
7 Bożena KIEMYSTOWICZ
8 Dorota WOLANIN
9 Kamil OLESIAK

Okręg IV
1 Michał KĄDZIOŁKA
2 Kazimierz SAS
3 Konstanty LEGUTKO
4 Jadwiga DUDZIK
5 Maciej ROGÓŻ
6 Agnieszka TOKARCZYK
7 Bożena HUDZIK
8 Krzysztof LEŚNIAK

ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]