Nowy Sącz: stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w latarnię

Pechowo rozpoczął się majowy weekend dla kierowcy samochodu osobowego, który piątkowym wieczorem (1 maja) na ulicy Kamiennej w Nowym Sączu stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w latarnię. 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że z niewiadomych przyczyn kierowca samochodu osobowego, jadąc drogą powiatową, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, uszkadzając słup oświetlenia drogowego. Pojazd znajdował się na lewym boku na wyrwanym wcześniej betonowym słupie oświetlenia drogowego. Kierowcy nie było na miejscu zdarzenia – relacjonują strażacy PSP w Nowym Sączu.

Działania prowadzili strażacy z Nowego Sącza oraz funkcjonariusze policji. Pojazd znajdował się poza pasem drogowym i nie stwarzał zagrożenia, odpięto klemy akumulatora w samochodzie i postawiono go na koła. Zabezpieczono linkę od uszkodzonego oświetlenia drogowego, podwieszając ją na drzewie. Po tym służby zakończyły działania.

Kierowcy, noga z gazu!

Fot. PSP Nowy Sącz 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.