Nowy Sącz. Stacja Moya na ul. Lwowskiej ma już 5 lat

Nowy Sącz. Stacja Moya na ul. Lwowskiej ma już 5 lat

Moya

Stacja paliw sieci Moya na ulicy Lwowskiej w Nowym Sączu świętuje w tym roku swoje piąte urodziny. Wczoraj na klientów czekały miłe niespodzianki, a i dziś można skorzystać z promocyjnej ceny paliwa. Jak zaznacza właściciel, miejsce to się bardzo rozwija i już są plany na kolejne inwestycje.

Odwiedzając wczoraj stację Moya w Nowym Sączu przy granicy z Piątkową, można było liczyć się z miłą niespodzianką. Dla klientów przygotowano tort, szampana, poczęstunek ze słodkościami oraz gadżety Moya.

– Klienci byli bardzo zaskoczeni – przyznaje właściciel stacji, Jacek Petryga.

Ponadto jeszcze dziś do północy (18 marca) sądeczanie mogą skorzystać z wyjątkowej oferty. Stacja przygotowała urodzinową promocję i mocniejsze paliwo ON sprzedaje w cenie zwykłego diesla.

Chcemy przede wszystkim podziękować klientom za to, że są z nami i zaprosić na codzienną poranną kawę i tankowanie – mówi właściciel. – U nas każdy klient jest VIP-em, przyjeżdżając do nas, dostaje rabat w wysokości 5 groszy na paliwa.

Rozwój

Pięć lat temu przy ulicy Lwowskiej pojawiła się stacja paliw Moya. Od tamtej pory jednak sporo się zmieniło. Dziś w tej lokalizacji znajduje się nie tylko stacja, ale i myjnia bezdotykowa oraz ,,MoJa Mała Galeria”, a w niej okręgowa stacja kontroli pojazdów, agencja ubezpieczeniowa PZU, hurt detal chemia gospodarcza Mini-Max, cukiernia Mecyje Sądeckie oraz kwiaciarnia Cuda i Wianki.

– Od początku były plany rozwoju tego miejsca. Chcemy, żeby stało się centrum okolicy i uatrakcyjniało ulicę Lwowską – zaznacza Jacek Petryga.

Zdradza, że już jest pomysł na kolejną inwestycję.

Na dalszym terenie chcemy wybudować pięciooddziałowe przedszkole z oddziałem żłobkowym. Budynek nie będzie miał formy hali, ale wybudowany zostanie w nowoczesnym standardzie. Mamy już projekty i będą to kolorowe domki, coś innowacyjnego i zachęcającego dla dzieci.

Jak mówi Jacek Petryga dzięki stacji Moya i innym punktom, które przy niej powstały, okolica stała się bardziej atrakcyjna dla inwestorów. Stacja znalazła się w pobliżu boiska sportowego i Miasteczka Galicyjskiego. – Jesteśmy uzupełnieniem tego, czego tutaj brakowało – przyznaje właściciel.

materiał partnerski

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.