Nowy Sącz. RMF rozda setki choinek. Gościem specjalnym Mateusz Ziółko

Nowy Sącz. RMF rozda setki choinek. Gościem specjalnym Mateusz Ziółko

radio RMF, choinki, Nowy Sącz

Świąteczny konwój radia RMF FM zawita do Nowego Sącza, by rozdać setki choinek. Akcja rozpocznie się o godzinie 9:00 w najbliższy poniedziałek, 12 grudnia. Dodatkowo na słuchaczy będą czekać pierniczki, bombki i inne upominki. Dla fanów śpiewania zorganizowane zostanie karaoke.

RMF FM co roku wyrusza w wielką, świąteczną trasę i rozdaje w kilkunastu miastach w całej Polsce „choinki pod choinkę”. W trakcie imprezy nie brakuje też wielu atrakcji i konkursów.

,,Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadają na żywo reporterzy stacji, a ich relacji słuchać można na bieżąco na antenie rozgłośni i śledzić w social mediach. Gościem specjalnym imprezy w Nowym Sączu będzie Mateusz Ziółko – piosenkarz, pianista oraz autor muzyki i tekstów piosenek, który ma na koncie już dwie solowe płyty, w tym tegoroczną – „Tak po prostu” – przypomina Krzysztof Głowiński, rzecznik prasowy RMF.

Mateusz Ziółko mieszka w Nowym Sączu. Publiczności dał się poznać w telewizyjnych talent show, m.in. „The Voice of Poland”, „Mam talent”, czy ,,Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie brawurowo wykonał utwór zmarłego już Zbigniewa Wodeckiego ,,Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Na swoim koncie ma m.in. nagrodę „SuperDebiuty” w ramach 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Finał trasy ,,choinka pod choinkę” odbędzie się 18 grudnia w Krakowie. Tam wystąpią Cleo i Viki Gabor.

Czytaj także: Mateusz Ziółko: czuję się już trochę „chłopakiem z Sącza”

Fot. arch. Krzysztof Głowiński/
RMF
Share on twitter
Share on facebook