Nowy Sącz. Przed nami kolejne zamknięcia ulic

Nowy Sącz. Przed nami kolejne zamknięcia ulic

zamknięta droga

Uwaga kierowcy! Kolejne ulice w Nowym Sączu zostaną wkrótce zamknięte dla ruchu. Przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg podali, którędy będą poprowadzone objazdy.

Od środy 15 marca rusza kolejny etap przebudowy ulicy Jana Pawła II. W związku z tym od godziny 8:00 zamknięty będzie odcinek od ul. Bielowickiej do powstającego łącznika z ul. Smolika. Mimo utrudnień możliwy będzie dojazd oraz dojście do posesji. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Grunwaldzką, Smolika i Grottgera.

Tego samego dnia rusza też I etap przebudowy ulicy Naściszowskiej. Od godziny 8:00 będzie zamknięty fragment od skrzyżowania z ul. Hallera w kierunku potoku Łubinka. W tym przypadku również będzie możliwe dojście i dojazd do posesji na wyłączonym z ruchu odcinku. Wyznaczony objazd prowadzi ulicami Hallera i Zaruskiego.

To nie jedyne utrudnienia, jakie wystąpią w najbliższym czasie na nowosądeckich drogach. O przebudowie skrzyżowania ul. 1 Brygady z ul. Freislera informowaliśmy TUTAJ, natomiast o zamknięciu ulicy Grodzkiej pisaliśmy TUTAJ.

mapy: MZD w Nowym Sączu
fot. ilustr.: pixabay.com


Czytaj też:

Wierzyły, że pomagają swoim bliskim. Straciły sporą sumę

Share on twitter
Share on facebook