Nowy Sącz. Rusza budowa ronda. Będzie objazd

Nowy Sącz. Rusza budowa ronda. Będzie objazd

Nowy Sącz, budowa ronda

W Nowym Sączu rusza budowa kolejnego ronda. Prace na skrzyżowaniu ul. 1 Brygady z ul. Freislera rozpoczną się w poniedziałek, 13 marca. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Jak informują przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg, najpierw przebudowana zostanie sieć gazowa w okolicy przejścia dla pieszych na ulicy Freislera. W związku z tym od wtorku (14 marca) zamknięty będzie odcinek tej ulicy od ul. Traugutta do ul. 1 Brygady. Utrudnienia potrwają 3-4 dni. Później droga znów będzie przejezdna.

W czasie prowadzonych prac kierowcy mogą korzystać z objazdu ul. Żulińskiego oraz ul. Traugutta. Ruch na ulicy 1 Brygady będzie się odbywał jak zwykle.

Objazdy dla autobusów MPK

Częściowe zamknięciu ul. Freislera skutkować będzie także wprowadzeniem objazdów dla autobusów MPK. Zmienią się trasy linii: 35, 41, 44 i 101. Poniżej ich dokładny przebieg w czasie utrudnień:

Linia 41, 44:
TAM (kierunek Dunajcowa): …Gorzkowska, Freislera, Traugutta, Żulińskiego, I Brygady i dalej własnymi trasami.
POWRÓT (kierunek Magazynowa): … Łukasińskiego, I Brygady, Żulińskiego, Traugutta, Freislera, Gorzkowska i dalej własnymi trasami.
Uwaga: Na ul. Żulińskiego obowiązuje dodatkowy przystanek w kierunku Magazynowej.

Linia 35:
TAM (kierunek Bulwar Narwiku): …Gorzkowska, Freislera, Traugutta, Żulińskiego, I Brygady, Aleja Piłsudskiego i dalej własną trasą.
POWRÓT (kierunek Kamionka Mała): …Aleja Piłsudskiego, I Brygady, Żulińskiego, Traugutta, Freislera, Gorzkowska i dalej własną trasą.
Przystanek obowiązujący na trasie objazdu: I Brygady – Freislera.

Linia 101:
TAM (kierunek Gołąbkowice): Stramki, Freislera, Traugutta, Żulińskiego, I Brygady i dalej własną trasą.
POWRÓT (kierunek Stramki): … Łukasińskiego, I Brygady, Żulińskiego, Wiśniowieckiego, Stramki.

grafiki: MZD w Nowym Sączu, MPK Nowy Sącz

Czytaj też: Jedna z dróg gminnych w Chełmcu będzie zamknięta

 

Share on twitter
Share on facebook