Nowy Sącz. Oto wszystkie kandydatki do tytułu Miss Polski 2024 [ZDJĘCIA]

Nowy Sącz. Oto wszystkie kandydatki do tytułu Miss Polski 2024 [ZDJĘCIA]

Festiwal Piekna Nowy Sącz 2024, Miss Polski 2024, Miss Supranational 2024, Poland, New Sacz, Polsat, gdzie oglądać, kandyatki, zdjęcia, Dawid Kulig dziennikarz, Rytro, Sucha Struga, relacja

Już na początku lipca Nowy Sącz ponownie zamieni się w stolicę piękna. W Amfiteatrze w Parku Strzeleckim poznamy najpiękniejszą Polkę. Wydarzenie będzie transmitowane w telewizji Polsat. Dziś prezentujemy wszystkie finalistki, które powalczą o koronę. Wkrótce zdradzimy także dalsze szczegóły wydarzenia, poinformujemy między innymi kto uświetni widowisko swoim muzycznym występem. Już teraz możemy zdradzić, że czeka nas zjawiskowy weekend.

W zeszłym roku tytuł najpiękniejszej Polki powędrował do Angeliki Jurkowianiec, o czym pisaliśmy – TUTAJ. Małopolskę będą reprezentować: 19-letnia Zuzanna Balonek z Laskowej oraz 24-letnia Magdalena Szewczyk z Krakowa. Obydwie kandydatki przebrnęły przez półfinał, który wyłonił 32 finalistki. Na tym etapie rywalizacji z konkursem piękności pożegnały się 27 kandydatki. Poniżej prezentujemy obszerną galerię. Ukazuje wszystkie kobiety, które pojawią się w Nowym Sączu. Więcej o wydarzeniu wkrótce na łamach naszego portalu. Śledź nas na Facebooku – DTS24.

Czytaj także: Blisko 800 tysięcy odtworzeń produkcji DTS24 od początku 2024 roku. Dziękujemy!

Fot. Dawid Kulig (czołowe)

Reklama