Nowy Sącz: niebezpieczne znalezisko w mieszkaniu 28-letniego sądeczanina

Podczas przeszukania mieszkania 28-letniego sądeczanina policjanci znaleźli blisko 200 gramów narkotyków. Właściciel trafił do aresztu.

Funkcjonariusze zajmowali się tą sprawą już od jakiegoś czasu, a kilka dni temu zapukali do mieszkania 28-latka. Ten widząc z kim ma do czynienia próbował zablokować drzwi, jednak funkcjonariuszom udało się wejść do środka. Część amfetaminy mężczyzna miał przy sobie, w kieszeni spodni. Funkcjonariusze znaleźli przy nim 15 zwitków z tym narkotykiem, jednak większość była schowana w słoiku umieszczonym w zamrażarce. W plecaku miał jeszcze marihuanę. W pokoju znaleziono też maczetę. Łącznie sądeccy policjanci zabezpieczyli 196 gramów narkotyków, z których część była już podzielona na porcje, w tym ponad 175 gramów amfetaminy i blisko 21 gramów suszu ziela konopi – relacjonuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

Prokurator Rejonowy w Nowym Sączu przedstawił zatrzymanemu mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz skierował wniosek do sądu o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu. Sąd przychylił się do tego wniosku i mężczyzna trafił na 3 miesiące do celi. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.