Nowy Sącz – Lwowska, Prażmowskiego. Rusza drogowy remont

Nowy Sącz – Lwowska, Prażmowskiego. Rusza drogowy remont

Nowy Sącz, Lwowska

Już jutro (20 kwietnia) rozpocznie się remont skrzyżowania ulic: Prażmowskiego, Nowochruślickiej i Lwowskiej w Nowym Sączu. Wiązać się to będzie z kolejnymi utrudnieniami dla kierowców.

Jak pisaliśmy TUTAJ, roboty nawierzchniowe miały ruszyć w marcu, jednak z powodu innych prac drogowych i zakorkowania miasta w okresie przedświątecznym remont skrzyżowania ,,obok Lidla” został przełożony.

Prace podzielone zostały na 8 etapów. W każdym z nich utrzymana zostanie przejezdność skrzyżowania ,,na wprost”. Na czas robót obowiązywał będzie jednak zakaz skrętu w lewo z ul. Prażmowskiego w ul. Lwowską w kierunku centrum miasta oraz z ul. Nowochruślickiej w ul. Lwowską w kierunku Gorlic.

Kierowcy muszą stosować się do zastępczej organizacji ruchu. Warto przemyśleć wcześniej, gdzie chcemy się udać i jakie alternatywne trasy należy w tym celu wybrać. Na przykład aby dotrzeć do centrum miasta od ronda Solidarności można skręcić w ulicę Nadbrzeżną, lub jadąc ulicą Kilińskiego, skręcić na rondzie pod szpitalem w prawo w ulicę Krańcową.

Jeśli natomiast chcemy ruszyć w kierunku Gorlic, możemy z ulicy Witosa skręcić w ulicę Barską, a z niej w Lwowską, aby na remontowanym skrzyżowaniu przejechać na wprost. Z kolei od strony ulicy Prażmowskiego powinniśmy skorzystać z możliwości skrętu w ulicę Długoszowskiego lub ,,Prażmowskiego Starą”, czyli za stacją Orlen.

Jak zaznaczają przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg, na „newralgicznych” skrzyżowaniach wprowadzono tablice informujące o preferowanym kierunku jazdy.

fot. ilustr. Google Street View

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.