Nowy Sącz. Kolejne zmiany w ruchu przez drogowe remonty

Nowy Sącz. Kolejne zmiany w ruchu przez drogowe remonty

roboty drogowe

W najbliższych dniach kierowcy w Nowym Sączu muszą liczyć się z kolejnymi zmianami w organizacji ruchu. Powodem są remonty prowadzone na różnych ulicach miasta.

W środę i czwartek (4-5 maja) na ulicy Nawojowskiej układana będzie warstwa wiążąca nawierzchni bitumicznej. Prace obejmą odcinek od ul. Królowej Jadwigi do ul. Borelowskiego. W każdy z tych dni przez około 3 godziny całkowicie zamknięte będzie skrzyżowanie ulic: Kolejowej, Nawojowskej i Łukasińskiego.

W tym czasie kierowcy będą musieli korzystać z objazdów. Od strony dworca kolejowego będzie można przejechać ul. Reja i ul. Limanowskiego. Od ul. Łukasińskiego można kierować się w ul. Siemiradzkiego i ul. Królowej Jadwigi. Natomiast od skrzyżowania ul. Nawojowskiej i Królowej Jadwigi kierowcy dostaną się tylko do posesji.

Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu zostanie wyłączona w godzinach 7.00-19.00, a ruchem kierować będą pracownicy firmy, która prowadzi remont.

Z kolei w piątek (6 maja) planowane jest układanie nawierzchni na odcinkach ul. Kolejowej i ul. Łukasińskiego na dojazdach do ul. Nawojowskiej. Tym razem skrzyżowanie nie zostanie zamknięte. Ruch prowadzony będzie przez połowę jezdni, a kierować nim będą pracownicy.

– W przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych, uniemożliwiających prawidłowe wykonanie zaplanowanych robót, może wystąpić konieczność zakończenia układania warstwy bitumicznej również w sobotę. W takim przypadku organizacja ruchu będzie obowiązywała jak w dniach 4-5 maja – informują przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Ponadto w środę (4 maja) na ulicy Starowiejskiej wykonywana będzie ostatnia warstwa nawierzchni bitumicznej. Tego samego dnia o godzinie 8:00 rusza też V etap modernizacji skrzyżowania ulic Lwowska – Prażmowskiego – Nowochruślicka. Szczegóły na grafice poniżej.

fot. ilustr. pixabay

Czytaj też: Barcice. Przy polnej drodze znalazł pocisk

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.