Nowy Sącz: Kasia Kowalska i cegiełki dla Tomka Brzeskiego. W sobotę widzimy się pod ratuszem!

24 czerwca, już od godz.14.30. na sądeckim rynku czekają na dzieci i młodzież liczne atrakcje. Koncert gwiazdy wieczoru Kasi Kowalskiej poprzedzi występ zespołu No Brothers a także laureatów IV Sądeckich Konfrontacji Artystycznych Talentów SKAT oraz zespołów i solistów Miejskiego Ośrodka Kultury. 

dts

W programie imprezy inaugurującej tegoroczną akcję „Bezpieczne Wakacje” przewidziano także konkursy i zabawy dla dzieci, stoiska animacyjne, zjeżdżalnie i ścianę wspinaczkową. GOPR-owcy zaprezentują pokaz ratownictwa górskiego, zaś policjanci zaproszą do zapoznania się z policyjnymi  motocyklami, a także do wzięcia udziału w konkursach wiedzy o bezpieczeństwie i do znakowania wartościowych przedmiotów.

Podczas sobotniej imprezy odbędzie się również loteria fantowa i zbiórka pieniędzy na rehabilitację Tomasza Brzeskiego, którego historię przeczytasz w tekście: www.dts24.pl/tomasz-brzeski-wiara-nadzieja-milosc/

fot.www.nowysacz.pl

 

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.