Nowy Sącz. Już dziś otwarcie lodowiska i pierwsze w sezonie Disco On Ice

Nowy Sącz. Już dziś otwarcie lodowiska i pierwsze w sezonie Disco On Ice

nowy sącz, otwarcie lodowiska, disco on ice

Już dziś o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu oficjalne otwarcie lodowiska. To symboliczny początek zimowego białego szaleństwa.

Piątkowy wieczór przy ul. Nadbrzeżnej 34 zapowiada się bardzo ciekawie tym bardziej, że na godz. 19.00 zaplanowano Disco On Ice. Dla miłośników jazdy na łyżwach będzie to przyjemny początek weekendu. Posiadacze Karty Nowosądeczanina na inauguracyjną ślizgawkę będę mogli wejść za 1 zł. Kryte lodowisko jest w pełni oświetlone i posiada powierzchnię 900 m². Jest sztucznie chłodzone. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już zapowiedział, że kolejne edycje dyskotek (Disco On Ice) będą organizowane w każdy piątek.

W trakcie sezonu lodowisko będzie czynne przez cały tydzień. Od poniedziałku do piątku można z niego korzystać w godzinach: 8:00 – 19.30 z kolei w soboty i niedziele w godzinach: 9.30 – 21.00. Obowiązują wejścia na godzinę zegarową według harmonogramu. Pomiędzy ślizgawkami będą się odbywały 30 – minutowe przerwy na regenerację tafli. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew. W razie chęci skorzystania z wypożyczalni konieczne będzie okazanie dokumentu tożsamości.

Czytaj także: Jakub Kądziołka z Limanowej z brązowym medalem Mistrzostw Polski w Karate Kyokushin

Fot: photogenica

Share on twitter
Share on facebook