Nowy Sącz: Brzegi Kamienicy posprzątane

Nowy Sącz: Brzegi Kamienicy posprzątane

Piękne sobotnie przedpołudnie można spędzić na wiele różnych sposobów: iść na zakupy, wybrać się na wycieczkę, czy spotkać ze znajomymi. Grupa sądeczan postanowiła jednak zrobić coś zupełnie innego. Mieszkańcy zebrali się nad brzegiem Kamienicy i wyposażeni w rękawice oraz worki ruszyli z misją ,,sprzątanie”.

Gdy tylko zrobiło się ciepło, spod śnieżnych zasp w całym mieście wyłoniły się niezliczone ilości śmieci. Jak informuje wiceprezydent Artur Bochenek do czyszczenia miasta i brzegów rzek zaangażowano także miejskie służby.

Dziś nad Kamienicą można było zobaczyć zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wiosenne porządki rozpoczęto w okolicy Karczmy przy ulicy Rzecznej. Następnie sądeczanie kierowali się w stronę sądeckiego szpitala. Śmieci segregowano na papier, szkło oraz plastik, a specjalnie oznaczone worki oraz rękawice zapewniła spółka NOVA.

Wśród sprzątających nie zabrakło władz miasta z prezydentem Ludomirem Handzlem i wiceprezydentem Arturem Bochenkiem na czele. Oprócz nich pojawili się dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury dr Marcin Poręba oraz prezes spółki NOVA Krzysztof Krawczyk, a także radni: Leszek Gieniec, Krzysztof Ziaja, Jakub Prokopowicz i Maciej Prostko.

fot. UM Nowego Sącza

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.