Niepodległościowa galeria Waszych zdjęć. Podzielcie się swoimi wspomnieniami

Polacy na całym świecie na różne sposoby świętowali niepodległość. Odbyły się niezliczone uroczystości, koncerty, turnieje, spektakle i wiele innych wydarzeń. ,,Mazurek Dąbrowskiego" zabrzmiał jednym chórem. A jak nasi Czytelnicy uczcili 100-lecie Odzyskania Niepodległości? Jako pamiątkę tych obchodów stwórzmy wspólną galerię zdjęć, pokażmy, jak razem tworzymy Niepodległą.

KorzennaW2020

Swoje fotografie, na których widać, jak uczciliście wyjątkową rocznicę, prześlijcie na adres [email protected] lub zamieśćcie w komentarzu pod postem z linkiem do tego artykułu na Facebooku na profilu Dobry Tygodnik Sądecki. My będziemy zamieszczać zdjęcia na bieżąco w galerii poniżej.

Uwaga! Przesyłajcie nam tylko fotografie swojego autorstwa. Zamieszczenie zdjęcia w komentarzu lub wysłanie nam go na adres mailowy oznacza zgodę na publikację. Możecie też napisać kilka słów o zdjęciu.

Na dobry początek publikujemy zdjęcia Adrianny Michalik z Nowego Sącza. Wraz z mężem Wojtkiem i córeczkami (trojaczkami): Zuzią, Tosią i Leną zrobili w pobliżu bunkra w Rytrze zachwycającą, rodzinną sesję fotograficzną z biało-czerwoną flagą.

Kolejne zdjęcie otrzymaliśmy od Angeliki Grzegorzek. - Wyjście na górski szlak było naszym setnym dniem, który spędziliśmy w podróży licząc od 1 stycznia 2018, czyli od początku roku. Bardzo się cieszymy, że ten dzień wypadł właśnie 11 listopada, ponieważ na swój sposób mogliśmy uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. 100 dni w podróży to dla nas spore osiągniecie, zwłaszcza, że ponad 70 z nich to wspólne wędrówki z naszą 9-miesięczną córeczką Mają po górach, Roztoczu, wybrzeżu Morza Bałtyckiego, Parkach Narodowych, miastach, itd. W ten wyjątkowy dzień 11.11.18 wybraliśmy się w Beskid Wyspowy na szczyt Kostrza, na którym jeszcze nigdy nie byliśmy.

Angelika wraz z mężem Mateuszem prowadzą blog podróżniczy mynaszlaku.pl i wraz z malutką córeczką przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz.

Pani Anna świętowała ,,na sportowo" i wysłała nam zdjęcia z Gminnego Rekreacyjnego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet, który odbył się w Ropie. Gratulujemy zdobycia I miejsca!

Strażacy z OSP Korzenna świętowali 100-lecie Odzyskania Niepodległości, dołączając do akcji ,,Niepodległa do hymnu". W samo południe przed remizą zgromadził się prawdziwy chór strażaków i ich rodzin, ale i ,,cywilów", którzy wspólnie zaśpiewali ,,Mazurek Dąbrowskiego. Nagranie korzeńskiej akcji można zobaczyć TUTAJ.

Zdjęcie przesłała nam także Justyna Pietrzak z Ptaszkowej.  Jak wyjaśnia, wykonane zostało - w tak słoneczny dzień w drodze na południowe śpiewanie hymnu. 

Na fotografii znajduje się córeczka państwa Pietrzaków - Maja, w pięknych biało-czerwonych kokardach.

Swoim zdjęciem postanowiła podzielić się też Anna Golawska-Nowak. 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości uczciła, wchodząc na sam szczyt Rys i pozując z biało-czerwoną flagą na tle pięknego nieba.

Pani Ewelina uczciła Dzień Niepodległości na Trzech Koronach. - Tego dnia sporo ludzi udało się na szlak, niektórzy nieśli flagi. Ktoś umieścił jedną z nich na szczycie, będzie widoczna dla Słowaków - wspomina sądeczanka.

Czekamy na kolejne Wasze fotografie!

Projekt Nasza Niepodległa realizowany jest w ramach projektu FIO Małopolska Lokalnie. Południe, dofinansowanego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

PANORAMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.