Niepodległościowa galeria Waszych zdjęć. Podzielcie się swoimi wspomnieniami

Niepodległościowa galeria Waszych zdjęć. Podzielcie się swoimi wspomnieniami

Polacy na całym świecie na różne sposoby świętowali niepodległość. Odbyły się niezliczone uroczystości, koncerty, turnieje, spektakle i wiele innych wydarzeń. ,,Mazurek Dąbrowskiego” zabrzmiał jednym chórem. A jak nasi Czytelnicy uczcili 100-lecie Odzyskania Niepodległości? Jako pamiątkę tych obchodów stwórzmy wspólną galerię zdjęć, pokażmy, jak razem tworzymy Niepodległą.

Swoje fotografie, na których widać, jak uczciliście wyjątkową rocznicę, prześlijcie na adres [email protected] lub zamieśćcie w komentarzu pod postem z linkiem do tego artykułu na Facebooku na profilu Dobry Tygodnik Sądecki. My będziemy zamieszczać zdjęcia na bieżąco w galerii poniżej.

Uwaga! Przesyłajcie nam tylko fotografie swojego autorstwa. Zamieszczenie zdjęcia w komentarzu lub wysłanie nam go na adres mailowy oznacza zgodę na publikację. Możecie też napisać kilka słów o zdjęciu.

Na dobry początek publikujemy zdjęcia Adrianny Michalik z Nowego Sącza. Wraz z mężem Wojtkiem i córeczkami (trojaczkami): Zuzią, Tosią i Leną zrobili w pobliżu bunkra w Rytrze zachwycającą, rodzinną sesję fotograficzną z biało-czerwoną flagą.

Kolejne zdjęcie otrzymaliśmy od Angeliki Grzegorzek. – Wyjście na górski szlak było naszym setnym dniem, który spędziliśmy w podróży licząc od 1 stycznia 2018, czyli od początku roku. Bardzo się cieszymy, że ten dzień wypadł właśnie 11 listopada, ponieważ na swój sposób mogliśmy uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. 100 dni w podróży to dla nas spore osiągniecie, zwłaszcza, że ponad 70 z nich to wspólne wędrówki z naszą 9-miesięczną córeczką Mają po górach, Roztoczu, wybrzeżu Morza Bałtyckiego, Parkach Narodowych, miastach, itd. W ten wyjątkowy dzień 11.11.18 wybraliśmy się w Beskid Wyspowy na szczyt Kostrza, na którym jeszcze nigdy nie byliśmy.

Angelika wraz z mężem Mateuszem prowadzą blog podróżniczy mynaszlaku.pl i wraz z malutką córeczką przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz.

Pani Anna świętowała ,,na sportowo” i wysłała nam zdjęcia z Gminnego Rekreacyjnego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet, który odbył się w Ropie. Gratulujemy zdobycia I miejsca!

Strażacy z OSP Korzenna świętowali 100-lecie Odzyskania Niepodległości, dołączając do akcji ,,Niepodległa do hymnu”. W samo południe przed remizą zgromadził się prawdziwy chór strażaków i ich rodzin, ale i ,,cywilów”, którzy wspólnie zaśpiewali ,,Mazurek Dąbrowskiego. Nagranie korzeńskiej akcji można zobaczyć TUTAJ.

Zdjęcie przesłała nam także Justyna Pietrzak z Ptaszkowej.  Jak wyjaśnia, wykonane zostało – w tak słoneczny dzień w drodze na południowe śpiewanie hymnu. 

Na fotografii znajduje się córeczka państwa Pietrzaków – Maja, w pięknych biało-czerwonych kokardach.

Swoim zdjęciem postanowiła podzielić się też Anna Golawska-Nowak. 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości uczciła, wchodząc na sam szczyt Rys i pozując z biało-czerwoną flagą na tle pięknego nieba.

Pani Ewelina uczciła Dzień Niepodległości na Trzech Koronach. – Tego dnia sporo ludzi udało się na szlak, niektórzy nieśli flagi. Ktoś umieścił jedną z nich na szczycie, będzie widoczna dla Słowaków – wspomina sądeczanka.

Czekamy na kolejne Wasze fotografie!

Projekt Nasza Niepodległa realizowany jest w ramach projektu FIO Małopolska Lokalnie. Południe, dofinansowanego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.