Łososina Dolna: niekwestionowanym zwycięzcą festiwalu rockowego został Tomasz Bulzak

Łososina Dolna: niekwestionowanym zwycięzcą festiwalu rockowego został Tomasz Bulzak

Za nami pierwsza część III edycji Festiwalu Rockowego ,,Muzyka dla wszystkich”. Niekwestionowanym zwycięzcą został Tomasz Bulzak. Drugie miejsce zajęła Milena Bodurka, a trzecie Wiktoria Pongowska. 

– Wykonawcy prezentowali bardzo wysoki poziom. Cieszę się, że pomimo pandemii i obostrzeń, udało się zorganizować tę imprezę. Wspieram i będę wspierał takie inicjatywy. Mamy uzdolnioną młodzież, której trzeba umożliwić rozwijanie pasji i prezentowanie umiejętności szerszej publiczności – mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

Laureaci otrzymali nagrody pieniężne. Starosta ufundował i wręczył zwycięzcy festiwalu czek o wartości dwóch tysięcy złotych. Milena Bodurka za drugie miejsce otrzymała od wójta gminy Łososina Dolna Andrzeja Romanka 700 zł. Zdobywczyni trzeciego miejsca – Wiktoria Pongowska, odebrała z rąk organizatora imprezy Ryszarda Gołąba czek na kwotę 500zł.

Festiwal odbył się w Centrum Kultury i Promocji w Łososinie Dolnej. Jego druga część rozpocznie się o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Organizatorem imprezy jest stowarzyszenie ,,Muzyka dla wszystkich” na czele z Elżbietą i Ryszardem Gołąbami.

Jeszcze tylko dzisiaj trwa głosowanie na artystów, którzy walczą o nagrodę publiczności. Całość wydarzenia możecie obejrzeć pod linkiem (od 27 minuty): Festiwal rockowy

Źródło: Starostwo Powiatowe Nowy Sącz/
Fot: Maria Olszowska 

Share on twitter
Share on facebook