Niebezpieczny wypadek na Lwowskiej. Motocyklista z obrażeniami trafił do szpitala

To już kolejne zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty. Wczoraj około 15.30 na ulicy Lwowskiej, niedaleko stacji paliw, doszło do wypadku samochodu osobowego marki Kia z motocyklem Honda CBR 600. Samochodem podróżowały trzy osoby, w tym dwoje dzieci - wszyscy opuścili pojazd o własnych siłach i nie odnieśli obrażeń. Natomiast kierowca jednośladu trafił do szpitala. 

- W wyniku zdarzenia motocyklista upadł na asfalt i przemieścił się po nim kilkanaście metrów odnosząc obrażenia. Równocześnie z zastępem straży na miejsce przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego, której załoga zajęła się osobą poszkodowaną. Przemieszczający się w sposób niekontrolowany motocykl uszkodził  znak drogowy - relacjonują strażacy PSP Nowy Sącz.

Motocyklista został przetransportowany do szpitala w Nowym Sączu. Sądecka Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności wypadku. Niestety to już kolejne tego typu zdarzenie.

Szanujmy się na drodze!

Nowy Sącz, ul. Węgierska: wypadek! Ranny motocyklista

Fot. PSP Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

2 comments

  1. maltan 10 września, 2018 at 08:57 Odpowiedz

    motocykliści (ścigaczy) mają za nic własne życie a co dopiero cudze. Dla nich priorytetem to podnoszenie poziomu adrenaliny niż kształtowanie swojego intelektu. W jakim celu kupują motocykle by jeździć zgodnie z przepisami? To czysta prowokacja by łamać zasady ruchu drogowego.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.