Nie stój w kolejkach! Śliczne kwiaty na Walentynki zamówisz przez Internet!

Nie stój w kolejkach! Śliczne kwiaty na Walentynki zamówisz przez Internet!

kwiaty na Walentynki zamówisz przez Internet

Jakie kwiaty na walentynki kupić ukochanej? Postaw na eleganckie róże, romantyczne tulipany lub pełne uroku bukiety mieszane. Wiesz, że możesz je zamówić bez konieczności wychodzenia z domu lub biura, prawda?

Walentynki zbliżają się nieuchronnie, a Tobie cierpnie skóra na myśl o konieczności ustawienia się w kolejce po kwiaty dla ukochanej? Doskonale pamiętasz niewygodne pytania o kolor bukietu, na które musiałeś odpowiadać rok temu…

Byłeś przekonany, że czerwień to czerwień, a tu okazało się, że czerwień może być rubinowa, koralowa, miedziana, truskawkowa, wiśniowa, pomidorowa, buraczkowa, winna, krwista, bordowa…

Wyczuwamy Twój niepokój i doskonale Cię rozumiemy! No i mamy dla Ciebie propozycję, dzięki której bukiet na walentynki załatwisz… przez Internet. Będzie pięknie, świeżo, nowocześnie i bez stresu!

Podaruj ukochanej osobie kwiaty

Miłość do kwiatów sięga starożytności. Już wtedy ozdabiano nimi nie tylko ołtarze bogów, ale również ulice, by celebrować igrzyska czy godnie witać dowódców powracających ze zwycięskich bitew.

Jak poczta kwiatowa, to tylko e-kwiaty!

Nie wiemy, kto i komu po raz pierwszy wręczył bukiet kwiatów. Wiemy jednak, że już w epoce wiktoriańskiej zwyczaj obdarowywania się kwiatami był dość mocno rozpowszechniony i stanowił jeden z najelegantszych sposobów na okazanie uczuć kobiecie. Kwiaty do dzisiaj są istotnym nośnikiem ukrytych znaczeń, dlatego do komponowania bukietów należy podchodzić z rozwagą.

W walentynki jest łatwiej, bo wszystko kręci się wokół miłości!

Śliczne bukiety róż

Które kwiaty są najczęściej wręczane z okazji walentynek? Róże, oczywiście! To one symbolizują gorące uczucia, namiętną miłość i pożądanie. Możesz podarować dziewczynie lub kobiecie pojedynczy kwiat lub wybrać jeden z niezwykłych bukietów!

kwiaty na Walentynki zamówisz przez Internet

W ofercie e-kwiaty.pl znajdziesz bukiety róż składające się z kwiatów zachwycających swoją urodą i intensywnością czerwieni. Zdrowe i świeże róże w towarzystwie eleganckich dodatków to gwarancja eleganckiego bukietu na walentynki!

Daj wyraz swoim uczuciom i zamów dla ukochanej Bukiet Miłosny, Bukiet Kocham! lub Kwiaty Dwa Serca (z uroczymi sercami ukrytymi wśród róż).

Jesteście na początku wspólnej drogi? Bukiet Zauroczenie powie więcej, niż jesteś w stanie wyrazić za pomocą słów! A może jesteś po uszy zakochany, ale ona jeszcze o tym nie wie? Kwiaty Cichy Wielbiciel lub Kwiaty Strzała Amora załatwią tę sprawę za Ciebie!

Piękne kompozycje kwiatowe

Kwiaty walentynkowe nie muszą być różami! To może być dowolna kompozycja, składająca się z różnokolorowych kwiatów sezonowych. Bukiety mieszane to świetny sposób na okazanie zarówno rodzących się uczuć, jak i dojrzałej miłości.

kwiaty na Walentynki zamówisz przez Internet

Sięgając po mieszane kompozycje, masz możliwość wybrania kwiatów, które Twoja ukochana lubi najbardziej. Przyznaj, że to nieszablonowy i ciekawy pomysł na walentynkowy bukiet!

Świeże tulipany

Tulipany od lat konkurują z różami o pierwsze miejsce na liście florystycznych przebojów. Nie można odmówić im ani ambicji, ani urody! Urzekają swoją skromnością i zaskakują trwałością. Ich symbolika jest zdecydowanie subtelniejsza, a co za tym idzie – możesz po nie bezpiecznie sięgnąć w sytuacji, gdy na poważne deklaracje masz jeszcze czas.

kwiaty na Walentynki zamówisz przez Internet

W ofercie e-kwiaty.pl znajdziesz m.in. czerwone, różowe i białe tulipany, zebrane w śliczne bukiety. Każdy z nich ucieszy wybrankę Twojego serca, zwłaszcza gdy zostanie wręczony niespodziewanie przez kuriera!

Zamów bukiet w kwiaciarni internetowej e-kwiaty.pl

W kwiaciarni internetowej e-kwiaty.pl znajdziesz szeroki wybór gotowych bukietów walentynkowych. To kompozycje układane przez najlepszych florystów w Polsce! Każda wiązanka przygotowywana jest na zamówienie i specjalnie dla Ciebie.

Kwiaty są świeże i dokładnie zabezpieczane na czas transportu, a po doręczeniu jeszcze długo cieszą oczy obdarowanej nimi osoby.

Jak zamówić kwiaty na walentynki z dostawą?

To łatwiejsze, niż myślisz! Przeglądnij propozycje bukietów walentynkowych (znajdziesz je w zakładce okazje – walentynki) lub bukiety mieszane. Wybierz ten, który najlepiej reprezentuje uczucia, które chcesz okazać ukochanej i zdecyduj, jaki ma być rozmiar kompozycji.

Jak poczta kwiatowa, to tylko e-kwiaty!

Do kwiatów możesz dołączyć spersonalizowany liścik i dobrać dowolny upominek. Gotowe? Dopełnij formalności: wybierz datę, wskaż adres dostawy i opłać zamówienie.

Bukiet kwiatów na walentynki trafi do rąk Twojej ukochanej w terminie i z pewnością ją zachwyci! No i nie musiałeś stać w kolejce! Super, prawda?

Artykuł partnera

Przeczytaj również: Nowy Sącz, ul. Zielona. Rozpoczęła się budowa kampusu WSB-NLU

Share on twitter
Share on facebook