Gratulacje! Nasze cheerleaderki na podium Mistrzostw Europy

Gratulacje! Nasze cheerleaderki na podium Mistrzostw Europy

Global Cheer

Trzecie miejsce w Europie – poinformował nas szczęśliwy trener Mirosław Haczek. Grupa cheerleaderek z Nowego Sącza oraz Kamienicy (powiat limanowski) stanęła wczoraj na podium podczas Mistrzostw Europy rozgrywanych w Atenach.

Jak pisaliśmy TUTAJ, dziewczyny ciężko wcześniej trenowały, bo wyzwanie było spore. Startowały w wyższym ,,levelu” niż dotychczas, a więc musiały zaprezentować bardziej zaawansowane umiejętności. Ostatecznie poradziły sobie rewelacyjnie i zdobyły brązowy medal w konkurencji All Girls Elite.

Nowosądeczanki z Cheer NS wraz z zawodniczkami z Diamond Cheer z Kamienicy z powiatu limanowskiego startowały jako 29-osobowa drużyna Global Cheer. Dziewczyny z obu grup są podopiecznymi Mirosława Haczka.

Wyjazd do Grecji był możliwy dzięki finansowemu wsparciu ze strony województwa małopolskiego, a także dzięki sponsorom: firmie Wiśniowski i Galerii Trzy Korony.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy tak duży sukces zawodniczek z Nowego Sącza. Dziewczyny z Cheer NS stanowiły 1/3 składu kadry narodowej, która wywalczyła w kwietniu dla Polski brązowy medal w Mistrzostwach Świata Cheerleaders w Orlando w USA. Pisaliśmy o tym między innymi TUTAJ.
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Thomas Bach przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego

Otwarcie Klubu Olimpijskiego. Jak ważną rolę miał Polski Komitet Olimpijski w inspirowaniu młodych pokoleń?

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.