Gratulacje! Nasze cheerleaderki na podium Mistrzostw Europy

Gratulacje! Nasze cheerleaderki na podium Mistrzostw Europy

Global Cheer

Trzecie miejsce w Europie – poinformował nas szczęśliwy trener Mirosław Haczek. Grupa cheerleaderek z Nowego Sącza oraz Kamienicy (powiat limanowski) stanęła wczoraj na podium podczas Mistrzostw Europy rozgrywanych w Atenach.

Jak pisaliśmy TUTAJ, dziewczyny ciężko wcześniej trenowały, bo wyzwanie było spore. Startowały w wyższym ,,levelu” niż dotychczas, a więc musiały zaprezentować bardziej zaawansowane umiejętności. Ostatecznie poradziły sobie rewelacyjnie i zdobyły brązowy medal w konkurencji All Girls Elite.

Nowosądeczanki z Cheer NS wraz z zawodniczkami z Diamond Cheer z Kamienicy z powiatu limanowskiego startowały jako 29-osobowa drużyna Global Cheer. Dziewczyny z obu grup są podopiecznymi Mirosława Haczka.

Wyjazd do Grecji był możliwy dzięki finansowemu wsparciu ze strony województwa małopolskiego, a także dzięki sponsorom: firmie Wiśniowski i Galerii Trzy Korony.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy tak duży sukces zawodniczek z Nowego Sącza. Dziewczyny z Cheer NS stanowiły 1/3 składu kadry narodowej, która wywalczyła w kwietniu dla Polski brązowy medal w Mistrzostwach Świata Cheerleaders w Orlando w USA. Pisaliśmy o tym między innymi TUTAJ.
Share on twitter
Share on facebook