Karolina Szczurowska z Limanowszczyzny wystąpi jutro w The Voice Kids

Karolina Szczurowska z Limanowszczyzny wystąpi jutro w The Voice Kids

W jutrzejszym odcinku programu The Voice Kids będzie można zobaczyć występ Karoliny Szczurowskiej z Limanowszczyzny. 15-latka ma na swoim koncie sporo sukcesów wokalnych. Mamy zatem już dwie zdolne wokalistki z naszego regionu, którym warto kibicować. Pierwsza z nich – Wiktoria Tracz przesłuchania w ciemno ma już za sobą. 

Karolina Szczurowska mieszka w Przenoszy w gminie Dobra. Jest uczennicą gimnazjum w Skrzydlnej. Czas wolny od nauki poświęca na śpiewanie, pisanie własnych piosenek i muzyki.

Już jako 3,5-letnia dziewczynka pojawiła się na zajęciach w pracowni muzycznej „Triolki” w Rabce-Zdroju. Od tamtej pory szlifuje swój talent i zdobywa liczne nagrody na polskich i międzynarodowych festiwalach, zarówno jako solistka, jak i z zespołem wokalnym Triola.

Dziewczyna nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Karolina nie tylko śpiewa. Ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia w Czasławiu w klasie skrzypiec. Nie obca jest jej też gitara, ukulele czy pianino.

Okazuje się, że decyzja nastolatki o udziale w telewizyjnym show była dość spontaniczna.

Karolina dowiedziała się o programie w piątek, a w sobotę rano pojechaliśmy na casting do Warszawy – zdradza Jan Szczurowski, tata Karoliny.

Nastolatka od zawsze marzyła o udziale w The Voice of Poland, jednak rodzina odradzała jej to ze względu na młody wiek.

– Obiecałem jej kiedyś, że jeśli będzie wersja dla młodszych, to na pewno pojedzie. Musiałem więc wziąć wolne w pracy i pojechać do Warszawy. Nie miałem już wyjścia – śmieje się pan Jan.

Kibicować Karolinie możemy już jutro, 27 stycznia o godzinie 20:05 (TVP2).

Jeśli chcecie usłyszeć próbkę zdolności wokalnych nastolatki, zobaczcie film poniżej.

 

fot. i film arch. Karoliny Szczurowskiej

Reklama