Karolina Szczurowska z Limanowszczyzny wystąpi jutro w The Voice Kids

W jutrzejszym odcinku programu The Voice Kids będzie można zobaczyć występ Karoliny Szczurowskiej z Limanowszczyzny. 15-latka ma na swoim koncie sporo sukcesów wokalnych. Mamy zatem już dwie zdolne wokalistki z naszego regionu, którym warto kibicować. Pierwsza z nich - Wiktoria Tracz przesłuchania w ciemno ma już za sobą. 

wsb3

Karolina Szczurowska mieszka w Przenoszy w gminie Dobra. Jest uczennicą gimnazjum w Skrzydlnej. Czas wolny od nauki poświęca na śpiewanie, pisanie własnych piosenek i muzyki.

Już jako 3,5-letnia dziewczynka pojawiła się na zajęciach w pracowni muzycznej "Triolki" w Rabce-Zdroju. Od tamtej pory szlifuje swój talent i zdobywa liczne nagrody na polskich i międzynarodowych festiwalach, zarówno jako solistka, jak i z zespołem wokalnym Triola.

Dziewczyna nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Karolina nie tylko śpiewa. Ukończyła Szkołę Muzyczną I Stopnia w Czasławiu w klasie skrzypiec. Nie obca jest jej też gitara, ukulele czy pianino.

Okazuje się, że decyzja nastolatki o udziale w telewizyjnym show była dość spontaniczna.

- Karolina dowiedziała się o programie w piątek, a w sobotę rano pojechaliśmy na casting do Warszawy - zdradza Jan Szczurowski, tata Karoliny.

Nastolatka od zawsze marzyła o udziale w The Voice of Poland, jednak rodzina odradzała jej to ze względu na młody wiek.

Obiecałem jej kiedyś, że jeśli będzie wersja dla młodszych, to na pewno pojedzie. Musiałem więc wziąć wolne w pracy i pojechać do Warszawy. Nie miałem już wyjścia - śmieje się pan Jan.

Kibicować Karolinie możemy już jutro, 27 stycznia o godzinie 20:05 (TVP2).

Jeśli chcecie usłyszeć próbkę zdolności wokalnych nastolatki, zobaczcie film poniżej.

 

fot. i film arch. Karoliny Szczurowskiej

GLINIK

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.