Narciarnia z przyzwoitym wynikiem, ale bez medalu

Narciarnia z przyzwoitym wynikiem, ale bez medalu

W miniony weekend w Szczawnicy odbyła się IV edycja Młodzieżowego Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim. Tydzień wcześniej o prymat w Polsce rywalizowano wśród seniorów. W rywalizacji udział wzięli reprezentanci klubu Narciarnia Nowy Sącz. Blisko medalu wśród seniorem była siedemnastolatka.

W młodzieżowym Pucharze Polski reprezentanci Narciarni Nowy Sącz nie zdołali stanąć na podium. Najlepiej wśród juniorek młodszych spisała się Zuzanna Świgut (rocznik 2005) zajmując 5 miejsce w slalomie gigancie. W tej samej konkurencji Gabriela Wójcik została sklasyfikowana na 10 miejscu. Wśród młodzików konkurencji nie ukończył Oskar Waligóra. Dzień później w slalomie Zuzanna Świgut była ósma, a Joanna Jarząb jedenasta. Gabriela Wójcik nie ukończyła konkurencji.

Tydzień wcześniej niewiele zabrakło do medalu podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Seniorów 2020. Bardzo dobrze spisała się niespełna siedemnastoletnia Patrycja Florek.

W slalomie gigancie Narciarnia osiągnęła przyzwoite wyniki: Patrycja Florek zajęła 7 miejsce, Gabriela Hopek sklasyfikowana została na 11 miejscu, a Katarzyna Wójcik była dwunasta.

O sporym pechu w slalomie może mówić Patrycja Florek, zajęła 4 miejsce a do medalu zabrakło 0,03 sekundy. Gabriela Hopek była szósta. W slalomie równoległym zarówno Hopek jaki Florek, dotarły do ćwierćfinałów.

Brązowy medal w slalomie równoległym zdobyła Julia Włodarczyk, była zawodniczka klubu z Nowego Sącz, która obecnie reprezentuje AZS AWF Katowice.

Fot. archiwum Narciarnia. Na zdjęciu Patrycja Florek

Lubisz wypić grzańca na narciarskim stoku? Pij z umiarem! Jeśli przesadzisz, możesz słono zapłacić [FILM]

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.