Zwycięskie walki na koniec ferii

Nie mieli wolnego podczas ferii zawodnicy klubu UKS Evan Nowy Sącz uczestnicząc w turniejach . Na zakończenie wolnego walczyli w Polsce i na Słowacji odnosząc zwycięstwa.

PROTEUSSMARZ

- To było dobre zakończenie ferii dla zawodników naszego klubu - stwierdza trener UKS Evan Krzysztof Bulanda. - W Przemyślu uczestniczyliśmy w turnieju bokserskim, gdzie odnieśliśmy cztery zwycięstwa. Na początek Marlena Stefańska pokonała 2-1 reprezentantkę . Jej koleżanka Weronika Szmit wygrała 3-0 z reprezentantką Irydy Mielec, natomiast Emilia Dadaś w tym samym stosunku zwycięża przedstawicielkę Włókiennika Łódz. Na deser Gabriela Migda przez RSC w II rundzie pokonała reprezentantkę Rumuni.

To nie były jedyne sukcesy sądeczan. W słowackim Preśovie trójka pod okiem trenera Andrzeja Gronia uczestniczyła w Słowackiej Lidze Kickboxingu. Sądeczanie pokazali się z bardzo dobrej strony. Dwa razy zawodnicy UKS Evan stawali najwyższym stopniu podium. Ze złota cieszył się Jakub Stefański (kat. 28 kg) oraz Mikołaj Majchrowski (42 kg). Trzecie miejsce zajął Tomasz Groń, który po dwuletniej przerwie w startach wraca na wysoki, sportowy poziom.

- Dziękujemy za wsparcie panu Mirosławowi Dominikowi oraz naszym stałym mecenasom czyli Muszyniance i Piwniczance - dodał Krzysztof Bulanda. - Ferie się skończyły. Zawodnicy wracają do szkół, ale o treningach też nie zapominają.

Fot: Arch. klubu

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.