,,Naprzód” z kinem Helios! Błyskawiczne rozdanie biletów

,,Naprzód” z kinem Helios! Błyskawiczne rozdanie biletów

W kinach już zobaczyć można najnowszą animację Disney PIXAR pt. ,,Naprzód”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na seans tego filmu w kinie Helios w Nowym Sączu, który odbędzie się w sobotę (7 marca) o godzinie 18:00.

Co zrobić, aby otrzymać bilety dla siebie i osoby towarzyszącej?

Wystarczy odnaleźć na naszym fanpage’u na Facebooku informację o konkursie i w komentarzu pod spodem odpowiedzieć na pytanie: co motywuje Cię, by codziennie iść naprzód?

Miło nam będzie również, jeśli post dotyczący rozdania polubisz i udostępnisz na swoim profilu.

Konkurs trwa tylko dziś (6 marca) do godziny 21:30. Potem wybierzemy najciekawszy komentarz, a jego autor otrzyma podwójną wejściówkę na jutrzejszy seans filmu „Naprzód”.


Akcja filmu Naprzód rozgrywa się w świecie fantastycznym, gdzie dwóch nastoletnich braci elfów postanawia zbadać, czy magia wciąż istnieje. Ian i Barley otrzymują na 16. urodziny Iana zaklęcie, dzięki któremu będą mogli przywołać do życia swojego nieżyjącego tatę. Uda się im to jednak tylko połowicznie… Synowie na pewno przypomną sobie charakterystyczne fioletowe skarpety ojca. Aby zaklęcie zadziałało w pełni będą musieli odszukać mapę Manticory, legendarnej, nieustraszonej wojowniczki. Manticora to połączenie lwa, nietoperza i skorpiona. Chociaż zaadaptowała się ona do nowych czasów, to w jej duszy nadal tli się duch przygody…

źródło: kino Helios

Reklama