Napadli na lombard w Nowym Sączu. Właściciel wyznaczył wysoką nagrodę za wskazanie bandytów

Napadli na lombard w Nowym Sączu. Właściciel wyznaczył wysoką nagrodę za wskazanie bandytów

Właściciel lombardu ,,Krzysiek” wyznaczył wysoką nagrodę za pomoc w znalezieniu lub wskazanie sprawców napadu, do którego doszło wczoraj około godziny 16. Zostało skradzione złoto, łańcuszki i pierścionki za około 200 tysięcy.

Jak już informowaliśmy wczoraj, dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło na lombard przy. ul. Długosza 43/9 w Nowym Sączu. Znajduje się on tuż przy dworcu autobusowym. Przestępcy bronią sterroryzowali właściciela lombardu, który w lokalu przebywał z klientem. Bandyci rozbili gabloty i zabrali kosztowności. Na miejscu natychmiast pojawiły się karetki pogotowia i policja. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i ślady, zablokowali drogi dojazdowe oraz przesłuchali świadków. Teraz właściciel lombardu prosi o pomoc. Wyznaczył, jak sam określił, ,,wysoką nagrodę” za wskazanie sprawców.

,,Na lombard napadło dwóch sprawców w wieku około 45 lat i wzroście około 1.9 m. Jeden z bandytów posiada tatuaż na prawej piersi – linie koła idące w stronę szyi. Drugi napastnik w ciemnej masce jest leworęczny i utyka na lewą nogę. Odjechali białą KIA Stonic na niemieckich tablicach rejestracyjnych z wypożyczalni w Mogilanach koło Krakowa. Wiadomo, że po rabunku przesiedli się na inny pojazd, poruszali się również Mercedesem W211 nr rejestracyjny SCZ… Skradziono złoto, łańcuszki, pierścionki… – informuje właściciel lombardu.

Jeśli posiadasz informacje nt. bandytów, skontaktuj się z właścicielem lombardu: 517 243 283 lub KMP Nowy Sącz, tel. 47 833 46 30 lub 112. 

Dzisiaj lombard działa normalnie. Właściciel uspokaja, że wszystkie rzeczy oddane pod zastaw są bezpieczne w sejfie, a on sam czuje się dobrze. O napadzie informowaliśmy —>TUTAJ. 

Fot. Właściciel lombardu ,,Krzysiek”

Share on twitter
Share on facebook