Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny. Sylwetki zawodników – część VI

Natalia Nosal, Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny

Przedstawiamy kolejne nominowane osoby w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Dla Miasta Nowy Sącz. Głosy na swoich faworytów można oddawać do 5 lutego. Można to czynić poprzez wysłanie SMS na numer 72480 – w treści kod przypisany danemu sportowcowi.

W dniach wcześniejszych publikowaliśmy sylwetki kolejnych nominowanych. Część I – TUTAJ, część II – TUTAJ, część III – TUTAJ, część IV – TUTAJ oraz część V – TUTAJ

Monika Ogórek – zawodniczka MKL Brygada Beskidów zdobyła Mistrzostwo Polski U-20 na dystansie 3,2 kilometra. TYP.SR.41

Emilia Nosal – zawodniczka KTH-Krynica-Zdrój przyczyniła się do wywalczenia przez reprezentacje Polski tytułu wicemistrza świata w kategorii U-18. TYP.SR.42

Natalia Nosal – zawodniczka KTH-Krynica-Zdrój przyczyniła się do wywalczenia przez reprezentacją Polski tytułu wicemistrza świata w kategorii U-18. W jednym spotkaniu została wyróżniona tytułem najlepszej zawodnikiem meczu. TYP.SR.43

Konrad Kita – rolkarz mieszkaniec Nowego Sącza na co dzień jest instruktorem jazdy na rolkach i łyżwach. Pojechał do Kataru w związku z piłkarskimi mistrzostwami świata. Konrad Kita pracuje w strefie Winter Wonderland. To w niej znajduje się jedyne na świecie lodowisko, które dzięki najnowocześniejszym technologiom może istnieć przy tak wysokich temperaturach. TYP.SR.44

Kukulak Tomasz – zawodnik hokejowej sekcji Sandecji. Wspólnie z drużyną wywalczył amatorskie mistrzostwo Polski. TYP.SR.45

Cabala Bartłomiej – zawodnik hokejowej sekcji Sandecji. Wspólnie z drużyną wywalczył amatorskie mistrzostwo Polski. TYP.SR.46

Michalik Wojciech – zawodnik hokejowej sekcji Sandecji. Wspólnie z drużyną wywalczył amatorskie mistrzostwo Polski. TYP.SR.47

Paweł Jurek – zawodnik hokejowej sekcji Sandecji na pozycji bramkarza.Wspólnie z drużyną wywalczył amatorskie mistrzostwo Polski. TYP.SR.48

Fot: organizator / Stowarzyszenie Dla Miasta Nowy Sącz