Najbardziej praktyczna książka świata – nowość RTCK

NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNA KSIĄŻKA ŚWIATA KS. WOJCIECH WĘGRZYNIAK

Ta książka powstała na bazie konferencji, o której sam autor powiedział: „Gdyby zostały mi trzy godziny życia, poświęciłbym je na powiedzenie tej konferencji”. Sądeckie Wydawnictwo RTCK (Rób To Co Kochasz) wydało właśnie dzieło ks. Wojciecha Węgrzyniaka „Najbardziej praktyczna książka świata. Jak czytać Biblię, aby mieć udane życie?”.

Wprowadzanie w praktykę lekcji płynących z Biblii to gwarancja udanego życia. Skąd to wiemy? Bóg na kartach Biblii obiecuje, że będzie błogosławił i da obfite życie każdemu, kto będzie wypełniał Jego wskazówki. On sam jest Gwarantem tej obietnicy.

Jak zatem czytać Biblię? Co zrobić, aby to bogactwo, które się w niej kryje, miało odzwierciedlenie w naszej codzienności? Na te pytania odpowiada ks. Wojciech Węgrzyniak, podając prosty i niezawodny sposób korzystania z Pisma Świętego.

Książka na początku wskazuje powody, dla których warto zainteresować się Biblią. Następnie przedstawia metodę jej czytania, złożoną z trzech prostych zasad, a w dalszej części, praktycznej, wymienia wiele przykładów z Nowego Testamentu, z których możemy wyciągnąć wskazówki i podpowiedzi do działania.

Źródło: RTCK

Czytaj również rozmowę z ks. Wojciechem Węgrzyniakiem: “Biedny może być bardziej zniewolony przez pieniądze niż bogaty

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube STUDIO DTS i poznawaj ciekawych SĄDECZAN:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.