Można kupić bilet na mecz Sandecji z Olimpią

W najbliższy piątek piłkarze Sandecji Nowy Sącz na własnym stadionie przy Kilińskiego 47 podejmą Olimpią Grudziądz, siódmą siłę Fortuna 1 Ligi.

wsb3

Dziś ruszyła przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówkę można nabyć w kasach przy stadionie w godzinach od 9 do 16 do najbliższego czwartku. W dniu meczu kasy będą otwarte, ale inaczej, bo od godziny 16.

Czytaj również: KICKBOXING. NAJCENNIEJSZE KRĄŻKI TURNIEJU NA SŁOWENII DLA SĄDECZANEK! [ZDJĘCIA]

Cennik biletów:

sektor A

15 zł - normalny

12 zł - ulgowy

SEKTOR C (sektor rodzinny)

15 zł - normalny

12 zł - ulgowy

SEKTOR F

15 zł - normalny

12 zł - ulgowy

1. Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są emeryci, renciści oraz młodzież od 8 do 16 lat.

2. Dzieci do lat 7, osoby niepełnosprawne z orzeczoną I grupą inwalidzką, kombatanci i inwalidzi wojenni (za okazaniem legitymacji) uprawnieni są do darmowego wstępu (trzeba wcześniej odebrać wejściówkę "zerową").

3. Do zakupu niezbędne będzie okazanie dowodu tożsamości w celu wypełnienia danych w systemie, nie ma jednak problemu, aby kibic nabył większą ilość wejściówek - dla innych osób. Docelowa weryfikacja posiadacza, będzie odbywała się przy wejściu na mecz i okazaniu dowodu tożsamości ze zdjęciem, za pomocą czytników elektronicznych. Więcej TUTAJ.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: Sandecja.pl

Fot. R.Szurek

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.