Motocyklista uderzył w Seata i wpadł pod samochód bojowy straży pożarnej

Wczoraj tuż po godzinie 15. w miejscowości Frycowa doszło do zderzenia motocykla marki Yamaha z samochodem osobowym. Seat Toledo, w który uderzył jednoślad, otarł się o przedni zderzak pojazdu stojącego na poboczu. Znajdował się w nim kierowca oraz dwójka dzieci. 

wsb3

– Na wypadek najechał samochód ratowniczo-gaśniczy z JRG-1, który wracał do koszar z przeglądu serwisowego. Motocyklista w wyniku uderzenia w Seata, spadł z motocykla i wsunął się pod wóz bojowy jadący z naprzeciwka, który już się zatrzymał. Mężczyzna o własnych siłach wydostał się spod pojazdu – relacjonuje zastępca komendanta PSP w Nowym Sączu Paweł Motyka.

Poszkodowany znajdował się w odległości 10 metrów od jednośladu. Pomocy udzielali mu ratownicy medyczni. Natomiast kierowca samochodu marki Seat, a także podróżujący Hondą, nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Aby złagodzić stres najmłodszych pasażerów, strażacy dali im pluszaki.

Wczoraj: [Kolejny dramatyczny wypadek z udziałem 21-latki]

– Po uzgodnieniu z Policją motocykl został przeniesiony na pobocze, a jezdnia uprzątnięta i odblokowano ruch w obu kierunkach. Na miejscu pozostał zastęp z OSP Łabowa  w celu pomocy w załadowaniu motocykla na lawetę.  Działania strażaków trwały dwie godziny – relacjonują strażacy PSP.

Fot. PSP Nowy Sącz

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]