Młodzi piłkarze Sandecji nagrodzeni za oryginalną akcję

W przerwie sobotniego meczu Sandecji Nowy Sącz z GKS-em 1962 Jastrzębie doszło do miłego wydarzenia.

wsb3

Miłego i sympatycznego zwłaszcza dla młodych piłkarzy Akademii Sandecja z zespołu U-11. Zastępca prezydenta Nowego Sącza Artur Bochenek, miejski radny Jakub Prokopowicz oraz dyrektor Akademii Mateusz Dwojak uhonorowali młodych zawodników doceniając ich postawę względem potrzebujących.

Czytaj również: PIŁKA NOŻNA. GLINIK GORLICE ROZBIŁ WICELIDERA BOCHEŃSKIEGO [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Warto przypomnieć, że na obozie sportowym kadra zespołu U-11 zainicjowała akcję podczas której za masaż wykonany kolegom z innych zespołów zbierali symboliczne dwa złote. Całą zebraną podczas akcji sumę 705 złotych przekazali następnie dla Sądeckiego Hospicjum. Najpierw leczniczym masażom poddawano wszystkich chętnych w jednym pokoju, zaś następnego dnia już w dwóch na 10 stanowiskach.

Czytaj również: DOMINIK KUN Z SANDECJI: „POWINNIŚMY TO ZROBIĆ”

- W tym miejscu jeszcze raz serdecznie dziękujemy podopiecznym trenera Michała Jawczaka, a zarazem serdecznie gratulujemy tak wspaniałej postawy! - można przeczytać na łamach Sandecja.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło/foto: Sandecja/A.Maraś

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.