Tomasz Kowalski gwiazdą festiwalu w Łososinie Dolnej. Mamy dla Was upominki!

W najbliższą sobotę (14 września) miłośnicy muzyki, sztuki i... motocykli znajdą coś dla siebie w Centrum Kultury i Promocji w Łososinie Dolnej. Odbędzie się tu Festiwal "Muzyka Dla Wszystkich". W programie są również pokazy mody i konkursy młodych talentów. Gwiazdą wydarzenia będzie zwycięzca IV edycji programu "Tylko Muzyka - Must be the Music", Tomasz Kowalski.

WSB2020

Pierwszych występów będzie można posłuchać już od godziny 15., kiedy to organizatorzy zaplanowali konkurs wokalny "Najlepsi z Najlepszych". Oficjalne otwarcie imprezy planowane jest na godzinę 17. a pół godziny wcześniej w okolicy przejedzie parada motocyklistów z grupy MotoSącz.

Nie zabraknie artystów z Nowego Sącza. Zagra między innymi punkowa kapela 33 - Trzysta, która w swoim dorobku ma występ na małej scenie podczas Cieszanów Rock Festiwal 2015

W klimaty ciężkiego rocka, punka i gothic  zabierze widzów zespół The Poisons. W przeszłości supportowali takie zespoły, jak IRA, czy Lady Pank.

Najwięcej będzie jednak brzmień bluesowych, które rozpocznie pokaz gitarowy Piotra Lubertowicza. Później w podobnym klimacie zagra wiedeński zespół proYektone, oraz gwiazda wieczoru.

Tomasz Kowalski ma w swoim repertuarze między innymi utwory legendarnej grupy Dżem, ale będzie można posłuchać także jego autorskich piosenek. Koncert i spotkanie z Tomaszem da szansę nie tylko na muzyczne wrażenia ale i na potężną dawkę motywacji. Muzyk cąłym swoim życiem zaświadcza, że mierząc się z ogromnymi problemami życiowymi można i tak robić to, co się kocha (kilka lat temu triumfator MBTM ucierpiał w wypadku motocyklowym i po dziś dzień porusza się na wózku inwalidzkim).

Mamy dla Was cztery zaproszenia na tę szczególną imprezę. Do trzech z nich dołączone zostaną płyty artystów, którzy wystąpią w sobotę, zaś jeden ze szczęśliwców otrzyma też godzinny bilet wstępu do kręgielni w restauracji Szklarnia.  Upominki będzie można odebrać na festiwalu.

Aby wziąć udział w konkursie należy na naszej facebookowej stronie pod postem informującym o imprezie odpowiedzieć na pytanie: Co w Twoje życie wnosi muzyka? Na odpowiedzi czekamy do środy do północy 🙂  Później rozstrzygniemy zabawę

 

BOBO

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.