Młody pomocnik opuszcza Sandecję

Ciąg dalszy transferów w klubie z Nowego Sącza. Tym razem Sandecja na swojej stronie internetowej poinformowała, że kontrakt Michała Szaflarskiego został rozwiązany za porozumieniem stron.

20-letni Szaflarski dołączył do Sandecji na początku 2019 roku. W tym czasie trener, Tomasz Kafarski dał mu tylko jedną szansę gry w pierwszym zespole; w ostatniej kolejce rozgrywek Fortuna 1 Ligi przeciwko GKS-owi Jastrzębie biegał po boisku przez ponad pół godziny. Poza tym mógł pokazać swoje umiejętności w rezerwach, które prowadzi Janusz Świerad. Przed startem obecnych rozgrywek kilkukrotnie wybiegał na boisko, ale nie był w stanie wywalczyć miejsca w meczowej dwudziestce. Popularny "Mike" grał wcześniej w zespołach ze szkół średnich i uczelni w Stanach Zjednoczonych, a także w Podhalu Nowy Targ. W 2017 roku był nominowany do zespołu All-American, czyli jedenastki najbardziej perspektywicznych piłkarzy-amatorów na terenie USA.

 

Fot. Jakub Kruczek, MKS Sandecja S.A.

BOBO

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.