Młody bramkarz Sandecji buduje swoje doświadczenie w 1. lidze

18-letni Szymon Tokarz po tym jak okazało się, że Sandecja zakończy ligowe zmagania ostatecznie na czwartej pozycji, rozegrał trzy mecze w pierwszym zespole całkiem nieźle zastępując między słupkami doświadczonego Marka Kozioła, który odszedł już do ekstraklasowej Korony Kielce.

dts

Golkiper urodzony 25 marca 2001 roku w lipcu ub. roku został zgłoszony do rozgrywek pierwszej ligi. Wcześniej bronił w czwartoligowych rezerwach klubu z Kilińskiego. Na swoją szansę musiał poczekać, ale wychodzi na to, że było warto.

Czytaj również: TRENER SANDECJI WYSZEDŁ ZE SZPITALA. NIE WIADOMO CZY ZOSTANIE W KLUBIE!

W Nowym Sączu zamierzają bowiem stawiać na wychowanków (Tokarz nim jest), więc młody bramkarz już niebawem może być podstawowym zawodnikiem Sandecji.

Póki co zanotował dwa całkiem udane występy i jeden słabszy. Jego koledzy z nim między słupkami pokonali w Suwałkach Wigry 2:1, zremisowali u siebie 2:2 z liderem, Rakowem Częstochowa oraz na zakończenie ligowych zmagań polegli 0:5 z GKS-em 1962 w Jastrzębiu-Zdroju. Ten ostatni mecz można jednak uznać za wypadek przy pracy. Piłkarze Sandecji myślami byli już chyba na zasłużonych wakacjach.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.