Mistrzostwo Polski w kickboxingu dla walecznej Gabrieli!

Mistrzostwo Polski w kickboxingu dla walecznej Gabrieli!

Uczennica VI. Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu Gabriela Migda ponownie zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kickboxingu. Gabriela trenuje w klubie UKS Evan.

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w wersji low kick odbywały się w dniach 1-3 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim.

Nasza wychowanka, juniorka Gabriela Migda (kat.52 kg) broniła tytułu wywalczonego przed rokiem. Skutecznie! Starcie półfinałowe z Martyną Czuchraj reprezentującą Zgorzelec rozstrzygnęła werdyktem sędziowskim 3-0. Starcie finałowe to kopia zeszłorocznego finału w którym Gabrysia ponownie spotkała się z Martyną Gasińską z Rawy Mazowieckiej. W tym roku panna Gasińska wyżej podniosła poprzeczkę nowosądeczance, w końcówce walki niskimi kopnięciami psując nieco krwi naszej wojowniczce” – poinformował w mediach społecznościowych UKS Evan.

W piątek kolejne wyzwanie: Mistrzostwa Polski w wersji full contact, które odbędą się w Drezdenku. W tej formule Gabriela Migda zdobyła w ubiegłym roku wicemistrzostwo Europy.

zdjęcia UKS Evan

Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.